Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9-10. -én volt a peteérésem....

9-10. -én volt a peteérésem. A mai Clearbleu negatív. Szerintetek van még remény, hogy babát várnék?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy az ezredik ilyen jellegű kérdés,de tudjátok hogy van ez ilyenkor. Az első babámat a 10. dpo-n mutatta a Cb.


Köszönöm előre is a válaszokat!!!



2012. ápr. 21. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz a nemvárt napján tesztelni. Van egy barátnőm, ő a 20. dpo napon tesztelt először halványat, majd a 23. on erőset. Ne kérdezd hogyan!
2012. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezek 25-ös tesztek ugye?mi 4dikén voltunk együtt és én tegnap nagyon halványat ma kicsit ersösebbet de 2csikosom van igaz medilabal
2012. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,igen 25ös tesztek.

És 4.én vagy környékén volt ovulációd? Mert akkor sokára lett pozid,ami nekem kicsit megnyugtató. Tudom mások vagyunk,de kicsi remény maradt)

2012. ápr. 21. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
nem mi akkor voltunk a férjemel meg 30 31-én nem tudom mikor volt ovum mert nem menstruálok még szoptatom 1éves lánykámat
2012. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 7-8-10.-én oltunk együtt és ma kellett volna megjönnie (6.-án volt teszt szerint ovum), 3 napja tesztelem negatívat. Viszont 4 napja menzis görcseim vannak de se barna se egy csepp vér se.....Most épp iszonyú hányinger....Nem merek tesztelni, szerintetek a 12 napon az első együttléttől számítva lehet, hogy még nem mutatta ki????
2012. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia,együttérzek veled.

Én is azt gondolom,hogy mutatnia kell,ha tudjuk hogy mikor volt az ovu akkor igen.

Engem az bizonytalanított el,hogy tegnap és ,ma csináltam 5tesztet és ebből a 2xepilre mondtam azt,hogy tuti negatív. A többi 3 fura volt. Na aztán a cb nega lett. Én kétszer teszteltem vele a 11dpo-n pozit,és ma negatív lett. Nem tudom.


Kivánom,hogy minden ugy legyen ahogy szeretnéd.

2012. ápr. 21. 22:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tutira nem tesztelek ennyit, inkább várok még 4-5 napot. A menzi szerű hasfájás idegesít, ha az nem lenne nyugodt lennék....Most olvastam, hogy egyik teszt sem tudja az együttlét után 14 napnál hamarabb kimutatni és ha én mondjuk a harmadik alkalommal lettem terhes akkor csak 9 nap telt el az meg biztos nem kimutatható még. (előző vagyok)
2012. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!