Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik 2 napja a mensesem,...

Késik 2 napja a mensesem, fájdogál a mellem, és az alhasamban szurkáló érzést érzek, de a teszt negatív. Lehetek terhes ettől függetlenül?

Figyelt kérdés
Késik 2 napja a mensesem, fájdogál a mellem, és az alhasamban szurkáló érzést érzek, de a teszt negatív. Szeretnénk már nagyon kisbabát a párommal, ezek a tünetek még soha nem jelentkeztek nálam. Nem értem miért negatív a teszt. Lehet hogy terhes vagyok ettől függetlenül?
2007. aug. 9. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet,hiszen mint minden más a teszt sem 100%-os. Inkább menj el orvoshoz ő biztosat tud mondani!!Szorítok!!
2007. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanezek a tüneteim voltak 5 hete amikor 2 napot késett a mensesem. Várj még 3 napot és ha még mindig nem jön meg a havid akkor csinálj egy tesztet a reggeli első vizeletedből.

Én is kivártam és pozitív lett.Szurkolok!!!

2007. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szia! szerintem is várj még egy párnapot..álltalában 1 hetet szoktak várni addigra biztosan ki mutatja a teszt is és az orvos is...egy hét hetes kismama:)
2007. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!