Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van velem? Lehet két...

Mi van velem? Lehet két különböző teszt szellemcsíkos, két különböző időben? Vagy ez már pozitívnak számít?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 32. napon. Második tesztemet csináltam, de nem egyértelmű. Az elsőt a nemvárt napján csináltam, és időntúl láttam rajta egy nagyon halvány második csíkot. A mostani is nagyon halvány, viszont már az 5 perc letelte után látom. A párom is látja, tehát nem képzelődök. Viszon nem tudunk neki hinni. Holnapután megismétlem, de addig is jó lenne, ha megírnátok a véleményeteket.
2009. jún. 21. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha a teszt használati útmutatóján megjelölt leolvasási időn belül jelent meg, akkor nem szellem csík. Gratulálok!
2009. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pozitív, csak mivel még nagyon az elején vagy, a hCG még alacsonyabb koncentrációban van jelen a szervezetedben, ezért ilyen halvány a csík mindkét esetben. Sok sikert! :)
2009. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez tuti siker:) Két pozitív teszt biztos babát jelent:)

De ha biztosra akarsz menni csinálj még egyet holnap reggel.

2009. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

a legjobb jel, hogy nem jött meg. van akinek késöbb van a beágyazodás igy még nem termelödött annyi hcg a szervezetben, hogy erös csikot adjon. a szellem csik nagyon ritka, csak ujabban felkapták, az pedig inkább átlátszo vagy szürkés,

ha látjátok kicsit is a csikot akkor az ott van:) gratula .de erüsitsd meg 2 nap mulva egy másikkal az elsö pisiböl reggel és ird meg mi lett.

32

2009. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam és a harmadik teszten már szépen látszott a csík. 5 hetes terhes vagyok. Szorítok!
2009. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott lesz a baba. Jó egézséget nektek. Vigyázz magatokra!
2009. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket és a biztatást! Holnapután újra tesztelek. Miegírom majd, hogy mi volt. Remélem már látszani fog rendesen a 2. csík.
2009. jún. 21. 14:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma már látszik rendesen a második csík is! Igaz még halványabb, mint a controll, de jól látszik!!!
2009. jún. 22. 11:39
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor nagyon sok sikert és boldogságot,egészséget kívánok nektek
2009. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nagyon gratulálok én is:)

32

2009. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!