Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez szellemcsík?

Szerintetek ez szellemcsík?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, 2 nap van még a nemvártig, most délben csináltam. Kijött ez a kis sötétebb valami 5 perc alatt.

[link]

Tudom, hogy hamar csináltam, csak kiváncsi voltam. Furcsa dolgokat érzek, meg olyanokat viszont nem érzek, amik mindig mensire utalnak.



2012. ápr. 22. 13:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok, Kedves Bíztatóim! :)))

Nem mondtam a páromnak, már csak akkor mondom, ha biztos, addig meg lerágom a 10 körmöm :))

Nagyon félek, hogy ott lesz e a csík a holnap reggelin, és erősebb legyen!!!!!

Egész éjszaka alig aludtam, óránként felkeltem, fájt a fogam, a hasam görcsölgetett, még most is eléggé, olyan mintha mindjárt megjönne, bár nekem sosem fáj így a hasam, csak akkor, ha már megjött. már 5 óra óta fent vagyok, nem tudok aludni, ver a víz, hőhullámom van.

Éjszaka, ha megmozdultam, úgy belenyilalt a hasam jobb oldalába, hogy alig mertem utána megmozdulni, ez megismétlődött egy párszor.

Ezek normális tünetek?

Kedves Utolsó! :)

Nektek is ebbe a korba jött a baba?:)) dejó, akkor ez szerencsés szám :P :))

nagyon várom már, hogy elmondjam :D :))) de majd csak ha már tuti, ha nem jön meg, és már nagyon erős a csík :)) csak akkor fogom :))

2012. ápr. 23. 07:15
 42/103 anonim ***** válasza:
szerintem ezeknek a fájásoknak és a hőhullámnak örülnöd kell. :) Anyira izgi! Várjuk a holnapi tesztet! :):):)
2012. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 A kérdező kommentje:

Lányok!

X-epil volt csak, ezt vettem. Ez 25ös érzékenységű, remélem ez is kimutatja :(

Nagyon izgulok! Most semmi tünetem nincs, csak a mellem fáj nagyon, meg kicsit érzékeny vagyok. De ez máskor is előfordul :))

Nagyon izgulok, de bízom benne, hogy nem véletlenül lett halvány pozi tegnap délután. Szorítsatok kérlek!

:( :)

2012. ápr. 23. 20:04
 44/103 anonim ***** válasza:
Hogyne szorítanánk! :) Várjuk a reggelt! :):)
2012. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 A kérdező kommentje:

Sziasztok, jó reggelt! Már egy órája megcsináltam, próbáltam aludni, de nem sikerült :)

Így néznek ki a mai tesztjeim: [link]

A tegnapelőtti 10es volt, a mai 25ös. Erősebb ugye? Kettőt csináltam, mert nem hittem el :)))

Most már beleélhetem magam picit? :)) Istenem!!!!!! Nagyon boldog vagyok!!!!

2012. ápr. 24. 04:25
 46/103 anonim ***** válasza:

Gyönyörű pozitív! Nekem is ilyen volt először. :)

Gratulálok! Boldog babavárást!

2 gyerekes 20 hetes pocakcsajszi anyuja :)

2012. ápr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 anonim ***** válasza:

Nagyon- nagyon gratulálok! Izgultunk értetetek!:)

Boldog babavárást kívánok Nektek! Gyönyörű pozitív.:)


27 hkm

2012. ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !!!!!

Annyira nehéz elhinni, hogy van bennem egy pici élet, akire már annyira vártam/vágytam! :)

nagyon vigyázok magunkra! Köszönöm a bíztatást, gratulálok a Ti babócáitokhoz! :)))

2012. ápr. 24. 08:27
 49/103 anonim ***** válasza:

Ha a 25ös ilyen szép, akkor a 10es erősebb lenne a kontrol csíknál!

GRATULÁLOK!

Egyértelműen baba van a dologban!

26hkm

2012. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy bíztattatok! :)))

Nagyon boldog vagyok, el sem tudom mondani!!! Nagyon várom már, hogy lássam UH-n, hogy minden rendben van, és hogy dobog a kis szivecskéje :))

Mikor menjek UH-ra először? Hány hetesen? :)

2012. ápr. 24. 12:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!