Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolso mensim januar 26an...

Utolso mensim januar 26an volt. Es azota semmi. Kb 1 hete hogy nem ég a gyomrom. Csinaltam tesztet is de nem mutatott terhesseget. Szerintetek attol meg lehetek terhes? Mert ez mar lassan 3 honap hogy nincs meg. Koszi a valaszokat.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem idegesíteni akarlak,de már rég el kellett volna menni orvoshoz!!2 hónapja késik.
2012. ápr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Voltam dokinal es azt mondta hogy ugy nez ki terhesseg,még holnap megyek kivizsgalasokra.Es azt mondta hogy ideje volt elmenni mert a fontos vizsgalatokat 3-dik honapban kezdik.Erdeklodnek hogy milyenek ezek a vizsgalatok?Koszi
2012. ápr. 23. 10:11
 13/16 A kérdező kommentje:
Légyszi segitsetek,mert egy ideg vagyok.Jovolna ha tudnatok segiteni.Ez az elso terhessegem.
2012. ápr. 23. 10:25
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem semmi,gratulálok!
2012. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nem lesz semmi baj.Vérvétel, uh, belgyógyászhoz is elküldenek.Nem is volt semmi egyéb tüneted?Hányinger,szédülés,...?

Megtartjátok?Párod mit szól hozzá?

2012. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Doki mi alapján mondta hogy baba? Nézett UH-n? Volt HCG vérvétel? A tesztet mikor csináltad, mostanában? Ha a doki simán a kimaradt mensi alapján rávágta hogy terhesség, akkor annyira még ne vedd biztosra, főleg ha mostanában csináltad a negatív tesztet. Ha pedig uh-n látszott a baba, vagy a vérvétel szerint terhes vagy, akkor nem sok mident csinálhatsz már azon kívül, hogy örömmel fogadod a kis jövevényt.

Remélem úgy alakulnak a dolgaid, ahogy szeretnéd.

2012. ápr. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!