Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eléggé görcsölök, de attól...

Eléggé görcsölök, de attól még lehetek babás? Lehet, hogy csak a szervezetem emlékszik: ilyenkor szoktam menszizni. Ma reggel csináltam negatív tesztet, de hőm reményt keltő.

Figyelt kérdés

[link]

Valóságosan még nincs nyoma a menszinek, ált. délelőtt szokott jönni, de néha délután.


2009. jún. 21. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor én teherbe estem görcsöltem, ugyanúgy mint menszi előtt, én meg vártam mikor jön meg, 2 hét után csináltam pozitív tesztet.

Remélem neked is összejön.

2009. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad hogy terhes vagy. nekem is ilyen volt a hőm mégis megjött. Van akinek csak aznap esik le a hője.

Azért szúrkolok!

2009. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy van akinek csak aznap esik le hője, de már jó ideje méricskélek, mindig le szokott előtte való nap esni, sőt általában látszik a lankadó tendencia. Most meg még ma sem esett le, pedig ma kellene megjönnie. Clsotit szedtem, 3. hónapja, eddig az előző kettőnél 28. napra jött meg, sőt szedtem már szept.-ben és akkor is 28 napra jött meg.
2009. jún. 21. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Hátha.Én mind a háromszor úgy görcsöltem, mintha meg akarna jönni.Mindig betéttel szaladgálatam.Sőt még olyan is volt mintha folyt volna valami belőlem, mindig mentem nézni a wcre, de mégsem.Három nap késésnél pozitívat teszteltem.

Ja a hőm nekem csak 36.7 volt két nap késésnél.

2009. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! A görcsölés a délután folyamán elmúlt, menszi sehol, nagyban reménykedek, de pár napig tutira nem fogok még tesztelni. Annyi negatív tesztet láttam már (másfél éve várjuk a Manót).
2009. jún. 21. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még mindig nem jött meg akkor van esélyed a babára. Tesztelj nyugodtan.
2009. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!