Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna minimális csepp, csak...

Barna minimális csepp, csak tamponon, mára nem vártam, nem is jött, sikerülhetett?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, holnap vagy holnap után reggeli elsőből lőj el egy tesztet.
2012. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, nekem ez volt a jele. :) No meg a hányás. Mindentől. :) Drukkolok!!!!!


37 hetes km

2012. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sikerülhetett, szurkolok.

Viszont ha nincs vérzésed, ne használj tampont, mert nagyon egészségtelen.

2012. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ÚrIsten de együtt érzek veled! Pont ez van nálam is, csak nekem holnap kellene megjönnie. Tegnap óta barnázok. Azt hittem reggelre megjön, de még mindig csak a wc-papír árulkodik.

Sajnos semmi tünetem nincs, így nem is bízom a dologban, de persze titkon reménykedem. Már van egy fiam, vele több tünetem is volt ekkorra. De mindig az jut ilyenkor eszembe, h talán a következő terhességem teljesen más lesz.

Szurkolok neked is!

2012. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tiszta szívből szurkolok neked!

Nekem szombat óta van ez így, de én nagyon várom és aggódok mert nem terveztünk harmadikat . A hőm 36,5 körül van úgyhogy naon remélem , hogy itt nem lesz semmi... :-/

2012. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sajna, nekem nem lett baba :-( nektek?
2012. máj. 29. 21:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! 4es válaszoló vagyok. Természetesen nekem is megjött, azóta már másodszor is. Sajnálom, h neked se sikerült! Én most ebben a hónapban rettentően bízom, több ok miatt is. 2hét múlva kiderül az eredmény. Hú de hosszú 2hét lesz...! Megírom majd az eredményt, ha szertnéd.
2012. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lányok!hírt adok magamról.14-re nem vártam,nem is jött meg.tegnap délután teszteltem,és most is.nagy örömmel,és könnyes szemekkel újságolom,h 3 év próbálkozás után,tutira sikerült.tesztek pillanat alatt 2 csíkosak. :-! Viszont most már azért aggódom,h ne legyen semmi gond,és maradjon meg!nagyon boldog vagyok. Remélem ti is célba értek,ha még nem. Drukk mindenkinek!
2012. aug. 18. 05:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Nah,hogy àlltok, kibújt?? :)
2013. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!