Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhetetlen hogy terhessé...

Elképzelhetetlen hogy terhesség, de akkor mi lehet?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban nagyon sokat késett a mensim,de volt peteérésem csak nagyon későn!

Na azóta szépen kimenstruáltam magam,sok volt,piros bár furcsálltam hogy semmi görcsös fetrengés nem volt(mondjuk adta Isten)!

Szóval tegnap óta iszonyatosan rosszul vagyok!Mintha gyomorszájba térdeltek volna,és mintha a beleim össze lennének csavarodva,vagy eltömődve!Nem jóllakottság, teljesen más!

Ma megcsapott valami főzelék illat,de hát majdnem kivágtam a taccsott!Reggel másfél szendvics alig ment le a torkomon!Délután sikerült egy kis pirítóst ennem,ennyi az egész napi bevételem!

Mivel próbálkozunk elég gyanús a dolog, hasfájás, hányinger, pisilni is sokat vagyok és állandóan szomjas vagyok...viszont a hőm meg a menstruációm teljesen kizárja a terhességet!

Tényleg bőséges volt a mensim és a hőm is alapon van!

Mi a véleményetek?


2012. ápr. 24. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet. de nem valószínű, inkább ettél valamit
2012. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tesztelj egyet, de valószínű, hogy csak valami vírust szedtél össze.
2012. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!