Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenképpen hányinger van a...

Mindenképpen hányinger van a korai terhesség idején? Olyan elképzelhetetlen hogy nincs hányinger?

Figyelt kérdés
2008. márc. 8. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy elképzelhetetlen, van olyan, akinek egyáltalán nincs is tünete és nem is veszi észre az első időkben, hogy terhes.
2008. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak nők akinek nincs hányingerük.
2008. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ÉN most vagyok a 9. hét végén, és egyáltalán nem voltam rosszul. Semmilyen tünetet nem produkálok. (kis émelygés volt, de éhgyomorra vettem be a vitamint, attól volt: 99%)

Se bőr ill haj probléma, sem emésztési zavar, semmi rosszullét! Csak a teszt és az orvos szava bizonyítja a terhességemet.

2008. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a harmadik terhességem, és egyikkel sem voltam soha rosszul. Most 8 hetes vagyok, és eszembe se jut néha, hogy terhes vagyok.
2008. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 28 hetes vagyok és 1xsem volt hányingerem. De jól van így :-)
2008. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 6,5 hetes vagyok és több, mint 1 hete szinte egész nap hányingerrel küszködök, akármit csinálok, szóval egyéne válogatja :(
2008. márc. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én most vagyok a 25.hétben,és egyszer sem volt hányingerem.Az előző terhesség alatt sem volt soha hányingerem.....
2008. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!