Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom, még nincs is...

Mára nem várom, még nincs is semmi és a méhszájamat egyátalán nem érem el! Ez lehet baba?

Figyelt kérdés
Tesztet még nem mertem csinálni, nehogy csalódnom keljen megint.
2009. jún. 22. 09:23
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Sajnálom! Na de még hátha baba lesz a sajnálatból!

Nekem se jött még meg. A Hasam az úgy szúrkál, már lassan felállni se merek. A melleim azok kis időközönként fájnak, de akkor beleadnak apait-anyait.

2009. jún. 24. 17:36
 12/24 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz?Én várok hétfő vagy keddig!Ha csak meg nem jön addig!!
2009. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Én úgy gondoltam kedden tesztelek, persze ha még lesz értelme.

Remélem úgy lesz mint a kislányomnál. Nála 18 nap késés után lett először pozitív a teszt. Azért is nem törődök bele, hogyha negatív először a teszt akkor már nem is lehet baba!

2009. jún. 24. 20:24
 14/24 anonim ***** válasza:
Oké,drukkolók!Majd írd meg,hogy mi lett az eredmény!Ide én is megírom.
2009. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Oké! Megírom!
2009. jún. 25. 17:21
 16/24 A kérdező kommentje:
Szia! Miújság? Teszteltél már? Én ma reggel csináltam -. de mensinek még mindig se híre se hamva.
2009. jún. 29. 12:28
 17/24 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem se jött még meg!Tegnap este csináltam tesztet -lett:(Nem értem,hogy most akkor mi van!!Semmi tünetem nincs,se mensire,se terheségre!Te érzel valamit?
2009. júl. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Én ma reggel csináltam egy tesztet -. Már igazán nem tudom mit érzek. Talán a melleim fájnak. De lehet, hogy csak beképzelem.
2009. júl. 3. 09:09
 19/24 anonim ***** válasza:
Szia!Te mikor hagytad abba a fogi gyógyszert?Én kb 4 hónapja.Eddig rendesen megjött csak most maradt ki/júniusban/!Lehet,hogy most "rendeződik" a hormonháztartásom?De még nem jött meg:)
2009. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Szia! Én 4 évig szedtem gyógyszert és rá fél évre lettem terhes a kislányommal. Tavaly áprilisba szültem és azóta nem szedtem semmit csak gumiztunk. December óta próbálkozunk megint, dehát nem tudom miért nem jön össze. De a lányomnál 18 nap késés után mutatta ki a teszt, és én is azt gondoltam addig, hogy a hormonjaim gajdultak meg. Majd holnap, vagy kedden tesztelek újra. És te?
2009. júl. 5. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!