Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kilenc éve élek egy nővel...

Kilenc éve élek egy nővel párkapcsolatban, és régóta szeretnénk egy kisbabát, de a teherbeesés nem jön össze, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Szeretkezésnél beleadunk mindent ami csak belefér,de sajnos hiába!Tudjuk,hogy nem mi vagyunk az egyetlen pár,akiknek ez a problémájuk.Előre is köszönjük a válaszokat!

2012. ápr. 25. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Orvos,orvos,orvos!

Majd az elmondja,ha van baj.

2012. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem ilyen kétségbeesett választ vártam,de azért köszönöm!
2012. ápr. 25. 22:00
 3/15 ANDREA21 ***** válasza:
14%

Unokatesóméknak 8 évig nem volt gyerekünk, egyikőjük sem beteg, voltak orvoshoz, és azt mondta h nincs semmi akadálya h gyerekük legyen, aztán meg összejött!!!

A kitartás mindennek a titka, és ha hiszel Istenben, kérd Őt, h ajándékozzon meg titeket egy gyermekkel!

2012. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Miért lett volna kétségbeesett az első válasz?


Teljesen igaza van, ha ez valóban régen fennálló gond, egy éve, vagy több, akkor egyszerűbb egy orvoshoz elmenni (vagy akár többhöz), mert lehet valami szimpla hormonprobléma, aminek nincsen tünete, és amit egy hónap alatt helyretesznek.


Az esetek nagy részében kiderül, hogy a sikertelenségnek valami apró, banális oka van, de ezt nem lehet látni kívülről (pláne nem egy fórumon keresztül), ezért érdemes kivizsgáltatni magatokat.

2012. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon nagyon sokan vannak, akik ilyen cipőben járnak.

És számtalan oka lehet!

Vannak úgymond otthoni praktikák, amiket gondolom már kipróbáltatok, és vannak orvosi beavatkozások, hormonkezelések egy vagyonért, ami nem biztos, hogy 100% sikert aratnak.

Nekünk 2 évig nem jött össze. Nálunk az volt a baj, hogy minden nap sokat szexeltünk, így nem volt aktív spermája a drágámnak. Aztán egyszer nem volt időnk lakásfelújítás miatt 3 napig, és meg is jött az eredménye.

Otthoni tippek:

- szexeljetek kevesebbet, 3 naponta talán elég lesz, így akadnak fürge kis spermácskák is

- A CSAPVÍZ tele van fogamzásgátlókkal. Nem árt, ha nem csapvízzel főztök, és egyáltalán ne igyátok, mert köztudott, hogy sokan ezért nem esnek teherbe. A nők szedik a fogamzás gátlót, bekerül a vizeletbe a sok hormon, aztán pisilnek, ami a Dunába kerül, és mi innen iszunk, főzünk, fürdünk, mosunk, mert ezt nem tudják kiszűrni.

- Ne szaladjon mosakodni egyből az együttlét után, hagyjuk a kis barátainkat érvényesülni odabent.

- Menjetek el, ha lehet nyaralni egy hetet, idegen környezetben könnyebben megy, ha a szürke hétköznapokból kizökkentek.

- Ne gondoljatok rá, hogy gyereket akartok!

Amúgy 9 év elég sok idő, de volt már ismerősöm, aki 9 év után lett terhes a férjétől.

2012. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem a gyermektelenség oka sokkal összetettebb mint egy egyszerű orvosi vizsgálat...

ha létetik pszichoszomatikus betegség akkor miért ne hatna ki a lélek épp a gyermekvállalás kérdésére?

Az alábbi kérdéseket feltenném magunknak:

-Biztosan mindketten szívből szeretnénk?

-Jól érezzük magunkat a kapcsolatban, nincs félrekacsintgatás stb ami elvonja a figyelmet a témáról?

-felkészültetek rá?

- nem féltitek a karriert, egzisztenciát, megszokott életvitelt?


Ha ezek őszinte megválaszolása után minden ok akkor olyan egyszerű okai is lehetnek mint sárgatesthormon hiány..ami könnyen kimutatható.

egy levél progeszteron és lehet h jön is a baba! :)

Az orvosi vizsgálat mindenképpen ajánlott ennyi idő után szerintem is.

2012. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

6. válaszoló vagyok ismét:

6 évig próbálkoztunk a férjemmel annak idején..

minden orvosi vizsgálaton túl gyógyszerek stb...

nem hozott eredményt.

míg nem elmentem pszichológushoz és ő is feltette ezeket a kérdéseket amiket fent írtam és a durva az volt hogy egy kérdésre sem tudtam egyértelműen pozitívan válaszolni...

Valójában már rég ellaposodott a kapcsolatunk, a gyerektől vártam a megoldást - ami hülyeség lett volna.

de nem is jött össze.

Elváltam, majd megismerkedtem valakivel akivel hatalmas szerelem lett és már a negyedik gyümölcse érik a pocakomban..... :))))))))))))))))))))

ilyen is van.

2012. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

A "nő" a feleséged??:)

Nekem tudod mi jött le az első pillanaban,ahogy a kérdésedet elovastam?

Hogy kedves kérdező,te is nő vagy:)talán amiért kihangsúlyoztad,hogy "nővel" :)

Neharagudj,ha nem igy van...nem tudom miért gondolom igy és egy jót nevettem mert arra gondoltam,hogy nem sokára kifogod írni,hogy Te is nő vagy:)

Bocsi ha tévedtem:)és nem akartalak megsérteni!!

2012. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kerria ***** válasza:

NA NEEEE MÁR!!!!


Ezért biztos lepontoztok majd, de még ilyet, hogy a csapvíz fogamzásgátló lenne....


Kedves 5. válaszoló, én iszok csapvizet és csak azzal főzök, és van babánk, akkor ez most azt jelenti, hogy rám nem hat?

Ha a csapvízben fogamzásgátló van, akkor miért kell pluszban szedni nem kívánt terhesség esetére?

És a sok fiatal, akik abortuszra mennek csak annyi lenne a dolguk, hogy csapvizet igyanak?


ON: érdemes egy hőgörbét készíteni! Mi anno a doki javaslatára készítettünk, de nem tudtam befejezni, mert megfogant a kislányom :) Nektek is hasonlót kívánok!


Sajnos elég sok ok állhat ennek a háta mögött, emiatt én 1-3 ilyen hőgörbe után, azzal együtt elmennék egy nőgyógyászhoz, aztán ő majd megnézi mi újság, ha kell továbbküld titeket.


Addig is sok sikert! :)

2012. ápr. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Tény,hogy a hormont nem tudják kiszűrni a csapból,többek közt ez is az oka,hogy a gyerekek korábban érnek testileg.A meddőség egyik oka is lehet.Szerintem is menjetek el dokihoz,mi 1szer nem védekeztünk és rögtön terhes lettem,persze biztos ez sem gyakori,de hidd el jobb ha kivizsgáláják.
2012. ápr. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!