Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki regen meg a teherbeeses kategoriaba irogatott es ma mar babazik?

Figyelt kérdés
:) Kivancsisagbol kerdezem csupan. En 2008-ban talatam ra a gyakori kerdesekre. Akkor meg a teherbeeses kategoriaba irogattam. Most mar itt van velem a 4 honapos kisfiam. Neha azert meg meglatogatom a babara varokat, es a terhesseg kategoriat hatha valamibe tudok segiteni. :)
2010. jún. 6. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én most már több, mint 1 éve járok az oldalra. Mikor terhes lettem, és a googleba rákerestem valamire, sokszor a gyakorikérdések oldalát dobta ki, és onnantól minden egyes nap reggeltől estig meg van nyitva az oldal. Már én is a "babáknál" járok, de vissza szoktam menni a terhességhez, és a szülés témakörben is segítek, ha tudok.
2010. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Gratulálok! :) Én ezt ez egyet írtam a Teherbeesés rovatba. Most 7 hetes! :))

2010. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én 2008-ban voltam terhes és 2009 februárban született a kisfiam.Elötte a terhesség kategóriába írtam,most pedig a babákba.Most 15 hónapos a kisfiam és várjuk a hugit aki most 22 hetes pocilakó.Most mindkettő kategóriába írogatok.Gratulálok a babához.
2010. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:) Ez annyira jo! En ugy talaltam ra a gyakori kerdesekre, hogy valami hot pan-t akartam venni es a google-bol ide tevedtem. Aztan ratalaltam a gyerekvallalasra. Mikro elkezdtuk tervezni a babat akkro bujtam a teherbeesest. Rengeteg ovulacios kerdessel. Sajnos 2008 decembereben volt egy vetelesem utanna fel evre ra sikerult a kisfiam. Innettol a terhesseg meg a szules kategoriat bujtam nap mint nap. Ma meg mar a babakat. :) Mindenkinek boldog babazast!
2010. jún. 6. 10:53
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen :-)

Végigjártam a kategóriákat: teherbeesés, terhesség, szülés, babák, szoptatás, kisgyerekek...

Egy 2 éves kisfiú anyukája vagyok.

2010. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hú,milyen régen volt már,most 17 hónapos a kisfiam! :)

A babavárás elején tévedtem ide.Kíváncsiskodtam a neten,hogy hogyan fejlődik a kis magzat a pocakomban és itt kötöttem ki.

Én is inkább csak olvasgatok és ha érdemben hozzá tuok szólni egy-egy témához,kérdéshez,akkor válaszolok.

Üdv

-mg

2010. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amikor teherbe estem, barátnőm (aki akkor már a 37. hét körül járt) ajánlotta az oldalt. Ez 2008 aug-ban volt. Azóta járok ide. 14 hós kislány anyukája.
2010. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én áprilisig a terhesség kategóriában nézelődtem most már 2 hónapja a szoptatás és babák kategória megy...!

De néha én is visszamegyek a terhesség kategóriába hátha tudOk segíteni valakinek...:-)

2010. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, én is 2008 májusában keveredtem ide a teherbeesés témakörben kezdtem, ma már a kisgyereknél tartok.:-) Nagyon szeretem ezt az oldalt, nagyon sokat köszönhetek nektek, remélem én is tudtam/ok segíteni. Szép napot mindenkinek!
2010. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én akkor tévedtem ide, mikor az első terhességemet elvesztettem, 2008 karácsonya előtt. A kisfiam most 4 és fél hónapos. Természetesen a teherbeesés rovattal kezdtem én is.
2010. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!