Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sex után mennyi idővel terméke...

Sex után mennyi idővel termékenyül meg a petesejt?

Figyelt kérdés
Vasárnap óta babaprojekten vagyunk, és ma nagyon gyengén,de görcsöl a méhem. Nem beszélem be magamnak, úgyhogy lehet még csak lesz a pé-m?
2012. ápr. 26. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát a petesejt megtermékenyülését semmiképpen nem érezheted (egyébként maximum 24 órán át megtermékenyíthető a petesejt). A beágyazódás az, ami szokott görcsöket csinálni, ez aktus után 7-12 nappal van.


38 hetes km

2012. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyik éjjel két hatalmas görcsöm volt. Férjem is felkelt a szenvedésemre, viccesen mondtam neki, hogy jön a baba. Két napra rá teszteltem és halvány pozi lett.

Lehet, hogy ez volt a beágyazódás. Nem tudom, de ez 10 nappal a pé-m után volt.

Szerintem neked most van peteérésed.... a beágyazódás nagyon korai lenne.

2012. ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor volt meg utoljára, vagy mikorra nem várod? Egyébként a spermium kb. 3-4 napig életképes, ha ez idő alatt találkozik petesejttel, akkor megtermékenyülhet. Viszont a petesejt csak 24 óráig él. Aktus után kb. 7-10 nappal kezdődik a beágyazódás, és utána néhány nappal már lehet halványan tesztelni. A nők peteéréskor szoktak görcsöt érezni (aktus után kb. 2 héttel), illetve van, aki beágyazódáskor. Én speciel sosem éreztem semmit. :)
2012. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!