Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gonal-F injekcióról van...

Gonal-F injekcióról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Második ciklus jön most, amiben alkalmazni fogom a Gonal-F injekciót. Az elsőnél nem volt olyan domináns tüsző amit érdemes lett volna inszeminációval megtermékenyíteni. Mivel nem egy olcsó injekció, a 300-as kerül 25.000 ft-ba, a 450-es pedig 35.000 körül, így sokáig nem akarom tesztelgetni. A clostil egyébként nekem bevált, csak a férjem nem volt itthon soha, amikor tüszőrepedésem volt (külföldön dolgozik). Egy másik doki írta fel ezt a gonal-f-et. Sajna az első hónapban nem jött be. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatosan? Előre is köszi a választ!
2009. jún. 22. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez volt mindig, lombik, bár én egészséges vagyok, így nem túl sokat ér a hozzászólásom...

Nekem volt tőle mindig 7-10 érett pete minimum mindig.

2009. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értem a válaszod. Miért írod, hogy te egészséges vagy, ezért nem ér sokat a válaszod? Sikerült a baba egyébként?
2009. jún. 22. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom náluk a párja miatt kellett a lombik, és ő maga egészséges. Ezért írta, hogy attól még hogy neki hatott, nem tudja, hogy rád hogyan fog hatni, mivel feltételezem, hogy a ti esetetekben a te ciklusoddal van a baj. Tudod, hogy ha egy párnál a férfi miatt kell lombik vagy inszem., akkor is stimulálják a nőt, ha ő egészséges.
2009. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, igen, ezért nem biztos, hogy hasznos a válaszom.

Szóval nálam minden rendben volt eredetileg is, volt peteérés, satöbbi.

Csak párommal volt gond. Lombik esetén is mindig stimulálnak, akkor is, ha eredetileg is rendben voltam.

Szóval nekem jó volt a Gonal-F, lett sok szép pete, de lehet, hogy ha neked van a gond, akkor van jobb, hatásosabb, ezt nem tudom sajnos.

2009. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első megint... Elfelejtettem a kérdésedre válaszolni, mindkét esetben így nézett ki:

stimuláció: sok embrió, 2-t beültettek, nem sikerült. Fagyasztott embriót (3 db) beültették 1 hónap múlva, nem sikerült. (Ugye mivel lombik, így nálunk voltak embriók, a "felesleget" lefagyasztják és újra használható)

Újabb stimuláció, sok embrió, 3-at beültettek, sikerült. Első esetben egy, a második, ugyanilyen esetben 2 baba, így már nagycsalád vagyunk. :-)

Neked is sok sikert kívánok!

2009. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nálam ez úgy működik, hogy amikor elkezdődött a babaprojekt, minden rendben volt. Aztán én h.lye, elkezdtem egy diétát, ami miatt már nem volt peteérésem. Ezután jött a closti, majd most egy másik dokinál a gonal-f. Az a baj, hogy szerintem ez a doki nem kíváncsi az eddigi eredményeimre és hónapról-hónapra tesztel. Múlt hónapban pl. 13.napnál azt mondta, hogy na, majd akkor jövő hónapban megpróbáljuk, mert nem lettek megfelelő méretű petesejtjeim. Nem is lenne ezzel gond, ha nekem nem a 17-18. napon lenne az ovulációm. Persze hallgatok rá mindenben, de most meg fogom mondani a véleményemet, ha okoskodásnak veszi, akkor ez van :) Túl sok pénz ez ahhoz, hogy havonta kidobálgassam az ablakon. A babákhoz gratula!!!!
2009. jún. 22. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!