Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jön a második baba vagy más...

Jön a második baba vagy más gond lehet? Ilyenkor tudok tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
9 hónapja szültem császárral 6 hónap után jött meg eddig minden hónapban rendesen. De a mostani más. Két napja van kb egy héttel hamarabb is jött és pár cseppen kívül semmi nincs és az is inkább akkor mikor wc-zek. Óvszerrel védekeztünk a párom szerint minden rendben volt ne vette észre h kiszakadt volna, de az óvszer sem 100% ugye. Most hogy így vagyok tudok tesztet csinálni vagy várjam meg még elmúlik?
2011. máj. 27. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálhatsz tesztet. Nekem mutatta a 2 csíkot akkor is mikor volt egy pár csepp vérzésem.
2011. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy tesztet, ha pozitív lesz, akkor tudod a választ, ha negatív, akkor érdmes egy hét múlva újrázni a teszttel, ha akkor is negatív, akkor pedig nődokit érdemes felkeresni.

A tesztre nincs hatással, hogy pl. szoptatsz.

2011. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de két nap csepegés után megjött rendesen. Még korai lett volna a második baba de eljátszottam a gondolattal hogy mi lenne ha....jó érzés:):)
2011. máj. 29. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!