Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tervezitek a nyaratokat?...

Hogy tervezitek a nyaratokat? Most milyen vízben lehet fürdenünk?

Figyelt kérdés
Mivel itt a nyár és nem lehetünk soha biztosak abban, hogy most babásak vagyunk vagy sem (főleg a közpidőre gondolok).Gyógyvízben, folyóvízben, tóban (Balaton főleg), tengerben, óceánban? Ti tudjátok ezeket? Nem akarok bajt ha netán már ott a pocaklakó, de még nem tudunk róla. Mert ugye kádban sem javasolt az ülőfürdő. Szerintetek?
2009. jún. 22. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt csak a melegvíz, termálfürdő, gyógyfürdő nem javasolt, tavi fürdés pl. Balaton mehet, a tenger, óceán nyugodtan. Én még a kádban is simán fürödtem, mert nem tudtam, hogy már terhes vagyok.

19 hetes km

2009. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz annak a babának, ha fürdesz bárhol, elvileg csak a nagyon meleg vizek tilosak vetélés veszélye miatt, de az első két hétben még azzal se tudsz nagyon ártani. Remélem, mindannyian azzal a problémával fogunk megküzdeni, hogy lesz baba, és fürdöni szeretnénk :)
2009. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!