Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hét után a nőgyógyász...

3 hét után a nőgyógyász megtudja állapítani a terhességet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2009. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! HCG teszttel, ugyanúgy, ahogyan te állapítod meg magadnak, csak ő vérből. Ultrahangon semmit nem lát. Nem értem a kérdésed, 3 hetes a terhességed, vagy 3 hete jött meg utoljára?
2009. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Am bocsika ha nem írtam le normálisan a kérdést. :)

3hetes terhesség után.:)Voltam nőgyógyásznál és csinált ultra hangot de azon nem látott semmit.Csak nem montam neki hogy 3hetes lehetek.És most nagyon szomorú vagyok hogy nem látott babát.

2009. jún. 22. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt pozitív teszted? Miért nem mondtad neki hogy terhes lehetsz? Hüvelyi ultrahanggal ha jól tudom látnia kellett volna petezsákot és a méhszáj állapotából is tudnia kell hogy terhes vagy e vagy nem.
2009. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azt montam hogy feltehető hogy terhes vagyok csak azt nem montam hogy 3hetes múlhattam,és aztán az ultra hangon megnézte és azt monta hogy majd midjárt meglátjuk,és rá monta hogy nem lát babát.....:(
2009. jún. 22. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:
három hetes terhességnél már megváltozik a méhnyálkahártys, petezsák még nem egyértelmű, de valami jelet már illett volna látni, miért nem kérdeztél rá, ha gyanakszol?
2009. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Méhnyálkahártyavastagság az egyetlen jel, petezsákot is csak 5 hetesen lát. Csinálj még egy tesztet és 5-6 hetesen menj vissza :):)
2009. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt nem tudtam hogy a petefészekből meg ienekből kitudja nézni,hisz ultra hangon nézte meg és azt monta hogy nem látja...
2009. jún. 22. 18:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Akárhogy is nézzük, a hivatalos számítás az utolsó menstruáció első napjától történik. Így 3 hét a ciklus 21. napját jelenti. Még négy hetesen sem tudnak terhességet megállapítani. Nekem 11 mm volt a méhnyálkahártyám a 4. héten, de a szonográfus elküldött, hogy nem lát semmit. Majd 5 nap múlva megnézett egy orvos uh-on szintén, akkor már látható volt a petezsák is. Úgyhogy a 11 mm-es méhnyálkahártya lehet simán ciklus közepén is, nem nyilvánvaló...

Vérvételből lehetne, de azt mondta az orvos, hogy nagyon drága, így csak azon végzik, akinél felmerül a méhen kívüli terhesség gyanúja.

2009. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!