Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veletek történt már olyan,...

Veletek történt már olyan, hogy profi jósnő megjósolta a terhességeteket?

Figyelt kérdés

Ha igen mit mondott konkrétan?

A jóslás után mennyivel jött ez be?



2012. ápr. 30. 09:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Létezik profi jósnő?
2012. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
pfff..
2012. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem pontosan így. Régen és most is hiszek abban, hogy meg lehet jósolni sok mindent. Anno belevetettem magam az ezotériába. Egyszer jósoltattam. Megjósolták és bejött, hogy anyukám meg fog halni. Benne volt a jóslatban a férjem is. Nagy szerelem, fekete hajú férfi. Aztán benne volt, hogy lesz egy gyermekem, aki meghal. Több gyermekem pedig nem fog születni. A férjemmel az első gyermekünk születése után nem sokkal megtértünk. Már négy egészséges gyermekünk van a megtérés után a jóslatok már nem váltak valósággá. Tudom, nem feltétlen csalók a jósnők, de ettől még nem kell a jövőt tudakolnunk. Mert vannak csalók akik csak a vágyaidat mondják meg.
2012. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Le lehet pontozni, de elmesélem Neked az én történetemet.


Évekig küzdöttünk a babáért, lombik lett a vége, a 2. sikertelen beültetés után annyira magam alatt voltam, hogy azt senkinek nem kívánom. Már azt sem bántam volna, ha valaki a szemembe mondja, hogy adjam fel, soha nem lehet babám, csak történjen már valami!!! Szörnyű időszak volt. Aztán netezés közben rábukkantam egy "megbízható" jósnő telefonszámára, azt sem tudtam mit cselekszem, már csak ezt vettem észre, hogy könnyek között tárcsázom a számot...


Elmondta, hogy következő hónapban terhességet lát (ez áprilisban volt) és egy kisfiú és egy kislány fog megfoganni. A kislány erős, szőke, kék szemű kis cserfes kicsi lány, a kisfiút gyengének látja, aki vagy megszületik vagy nem. Hitetlenkedve hallgattam, gondoltam ez hülyeség, hiszen a 3. lombikot csak júniusra tervezzük...


Aztán pár nap múlva jött a telefon a meddőségi klinikáról, hogy doktornőnek június hónapban valami szakmai dolog közbejött, vagy májusban megyünk beültetésre, vagy kitolódik 2 hónappal. Elmentünk májusban. TERHES LETTEM. Két babával. Az egyik megmaradt, a másik elment.... Aki megszületett, az egy szőke kék szemű, csodacserfes tünemény kislány, aki ma már 14 hónapos és a szemünk fénye:)


És itt a folytatás:

Kislányom 7 hónapos volt amikor férjemmel elgondolkodtunk a kistesón, hogy vissza kellene menni a Kaáliba, hogy időpontot kérjünk a tesóprojektre. Mondták, hogy szoptatás után fél évet kell várni a következő beültetésre, korábban nem lehet próbálkozni, tehát legalább még 7-8 hónapot kellett várni, mert kislányom még szopizott. Felhívtam a jósnőt, megkérdeztem, hogy ő mit lát, mikor sikerül a tesó. Azt mondta, hogy 3-4 hónapon belül terhes leszek egy kisfiúval, aki barna szemű lesz és barna hajú,csendes kisfiú, pont a lányom ellentéte:)

Mondtam neki, hogy kizárt dolog, mert a Kaáliba csak 7-8 hónap múlva mehetünk, természetes úton nekünk meg nem lehet babánk. El is felejtettem a beszélgetést, aztán 3 hónappal a telefonbeszélgetés után volt nagy csodálkozás, pozitívat teszteltem:) Spontán terhes lettem! Rohantam az orvoshoz, sajnos nem voltak jó hírek, kezdett a hcg kiürülni a szervezetemből, azt mondta a doki, hogy valószínű elkezdődött valami de nem maradt meg a baba...

2012. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%

FOLYTATÁS:


....aztán sírva hívtam fel a jósnőt,hogy elment a baba. Azt mondta, hogy sajnálja, de ad egy kis pozitív energiát, csukjam be a szemem és hallgassam csak amit ő mond. Egyszer csak megszólalt a telefonba, hogy ő úgy érzi, hogy van valaki a méhemben, egy pici baba, egy kisfiú és az ott van! Mondtam lehetelen, mert most jöttem az orvostól. Egy hét múlva csak nem jött meg a mensruációm, visszamentem a dokihoz, vért vettek és 1.000 felett volt a hcg-m! Egy hét múlva már szívhang is volt.


Most vagyok 21 hetes terhes, egy KISFIÚVAL:)


Hát ilyen is van....

2012. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
én nem telefonon jósoltattam,hanem személyesen
2012. ápr. 30. 12:44
 7/19 A kérdező kommentje:
ha neked mind bejött,amit a jósnő mondott,akkor miért nem hiszel benne?
2012. ápr. 30. 12:47
 8/19 anonim ***** válasza:
én nem mondtam, hogy nem hiszek benne:) szkeptikus voltam mindig az ilyen dolgokkal kapcsolatban, de ebben a jósnőben én már ezek után megbízok, nemhiába vagyok vele rendszeres kapcsolatban 2 éve:)
2012. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%
Szia utolsó! Tetszett a sztorid, priviben megadnád a számát a jósnak? Bocsi az offért.
2012. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Anyósom volt kisfiam születése előtt 2 évvel jósnőnél. Amikor hazajött, akkor mondta, hogy azt mondta a jósnő, hogy 2 éven belül unokája lesz, és azt is hogy mi lesz (de azt nem mondta meg). Mi meg mondtuk, hogy persze és mosolyogtunk rajta. DE tényleg 2 éven belül meglett az unoka. DE mi rá is felejtettünk a jóslásra. Anyósom emlékeztetett rá minket, de persze ő is meglepődött hogy bejött a jóslat. Mikor megszületett a baba, akkor mondta el, hogy fiút mondott a jósnő.
2012. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!