Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kata, a cigány jósnő az...

Kata, a cigány jósnő az alábbiakat jósolta. Szerintetek hihetek neki?

Figyelt kérdés

Eléggé kétségbe vagyok eseve a jóslattól, szerintetek elhiggyem. Nem igazán értem, hogy miről beszél. 6 hónapja szeretnénk babát, boldog házasságban, nagy szeretetben élünk, van házunk, autónk, minden rendben van. A kérdés az volt, hogy a közeljövőben megszületik-e a gyermekünk.

Válasz:


Kedves Nituska!


A közeljövőben nem. De van valami, amiről nem akartok tudomást venni.


Kata


2010. aug. 4. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na hát ilyeneket én is tudok mondani. Akkor én is jósnő vagyok???? Ne már, hogy ez beparáztasson. Ne törődj vele!!!:)
2010. aug. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pont ez a dolog amit nem akartok tudomásul venni:6 hónap még kevés idő,nem szabad rágörcsölni a babatémára.És Ti szerintem rágörcsöltök,vagyis ez az amit nem akartok tudomásul venni,türelem,türelem.

Egy másfél év sikertelenség után szoktak az orvosok is szóba állni a gyermeket akaró párokkal.

Lehet kicsit más felé kéne terelni az életeteket mostanában,nyaralás,étterem,lakásfelújítás,vacsorák stb..


egyébként ha elfogadsz egy tanácsot:soha ne telefonon,levélben kérdezz jósnőt,mert az blabla,hazugság.

Személyesen kell elmenni egy igazi vérbeli,öreg cigány asszonyhoz.Én így tettem annó 10 éve és azóta hozzá járok ha kérdésem van.Minden úgy alakult az életemben ahogy ő mondta,eddig minden jóslata bevált.


három gyermekes és 32 hetes pocakos kismama.

2010. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
68%
MI IS ÁLLANDÓAN AZON VOLTUNK HOGY LEGYEN KISBABA ÉS 6 ÉVRE JÖTT ÖSSZE MINDEN RENDBEN VOLT ,EGYIKÜNKNEK SINS SEMMI BAJA ÉS MÁR A 3-AT VÁRJUK
2010. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia.Csalás az egész,nehogy elhidd!!!!Én is jósoltattam vele és nekem azt írta,hogy rendezzem a párkapcsolatomat,mert addig nem lesz babám!De mit rendezzek én egy tökéletes kapcsolaton?Ha ennél boldogabbak lennénk,akkor az már nem lenne valóság.Csak irogatnak össze-vissza mindent.
2010. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is elkeseredtem a válaszán, nekem sem jósolt egyenlőre babát, pedig együtt tervezzük a férjemmel, nincs mit elrendeznünk, szeretjük egymást.
2010. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lányok, én úgy döntöttem, hogy nem hiszem ezt el. Szerintem, ha most bebeszélem magamnak, hogy akkor úgysem lesz most baba, akkor már csak azért sem fog összejönni. Szeretjük egymást a férjemmel és nagyon várjuk a picit, szóval sikerülni fog, nem fog egy internetes jóslás megakadályozni ebben.
2010. aug. 4. 10:00
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez a Kata egy féltékeny p.csa, eddig szinte mindenkinek rosszat írt.
2010. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most visszanéztem a válaszokat. S minden babás kérdésre az volt a válasz, hogy a párod nem akarja annyira, mint te, meg van valami amit rendezni kell stb. De kivétel nélkül mind negatív...
2010. aug. 4. 10:21
 9/12 anonim ***** válasza:
hol lehet megnézni. belinkeled?
2010. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Itt találod őket. Az első oldalon 3 ilyen is van. [link]
2010. aug. 4. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!