Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veletek történt már olyan,...

Veletek történt már olyan, hogy profi jósnő megjósolta a terhességeteket?

Figyelt kérdés

Ha igen mit mondott konkrétan?

A jóslás után mennyivel jött ez be?



2012. ápr. 30. 09:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Jaj, az a baj, hogy ezeknél a jóslatoknál tud leginkább érvényesülni az úgynevezett fiókhatás. Azaz adott esetben az eldöntendő kérdésekre válaszként érkező jóslatok beteljesedésének valószínűsége 50%... A beteljesültek igen nagy visszhanggal terjednek, míg a továbbiakról senki nem tud semmit.


De mindegy, mindenki megérdemli, aki pénzt ad ilyenért.

2012. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
megjegyezném h egy árva szót nem mondtam a jósnőnek
2012. ápr. 30. 19:32
 13/19 anonim ***** válasza:
kedves 18.18-as. (az vagyok akinek az anyósa volt jósnőnél). Az igazi jósnő, aki tényleg ért is hozzá (anyósom is ilyennél volt), az nem kérdez semmit sem, és te sem mondhatsz semmit. Csak kártyát dob, vagy ki mivel csinálja. Ez nem kérdez-felelek.
2012. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Én egyszer hülyeségből felhívtam az EZO TV-T.

Még mielőtt bárki is hiszékenynek tartana elárulom, hogy úgy hívtam fel őket, hogy nem hittem a dologban.



Én:

- Tetszik egy lány és szeretném megtudni lesz e kapcsolat köztem és (X) nevezetű lány között?


A jósnő:

- Van magának gyereke vagy a párjának?


Én:

- Nincsen.


Jósnő:

- Akkor nemsokára születni fog egy.



Telt, múlt az idő és a lánynak tényleg született egy gyereke, csak nem tőlem (mivel mi nem jöttünk össze). Tehát végső soron a kártya IGAZAT MONDOTT A LÉNYEGRŐL. Azonban hogy kitől születik a gyerek azt a jósnő félreértette. Ezzel azt akarom mondani, hogy a kártya megmutatja a jövő... a jövő egy részét, DE NEM AZ EGÉSZET. És ha a jós kontár akkor félre értheti amit a kártya üzen. De a jövő ott van a lapjai közt, azonban csak egy részét hagyja hogy megértse az ember (véleményem szerint). Volt egy másik jósnő, ő egy cigány asszony, ő megjósolta évekkel ezelőtt hogy a férje hamarabb fog meghalni mint ő és ez így is lett.


Én azt mondom hogyha valami nagyon kockázatos és félsz tőle, tehát tartasz a végkifejlettől, akkor érdemes a jóst bevetni.

2015. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is szeretném elkérni annak a jósnőnek az elérhetőségét, aki megjósolta a fenti hölgynek a kislányt és a kisfiút. Akár ide, hogy lássa mindenki,akinek szüksége van egy jó jósnőre, de ha mégsem, akkor privátban kérném szépen:

marcsi176@freemail.hu (tárgymezőbe kérném szépen, írd bele, hogy "jósnő").

Előre is köszönöm és örök hála, Marcsi

2016. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Nekem is elküldenétek üzenetben a jósnő elérhetőségét?

Köszönöm

2016. okt. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nekem is van egy ismerősöm, akinek megjósolták a baba érkezését. :)
2017. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 SchA válasza:
Szia!bár nem mostani a kérdés válaszolnék.Szóval én tényleg egy profinál voltam, megjosolta a férjem,sőt vittem egy számára vadidegen férfit magammal akivel elöző este azt beszéltük öszeköltözünk,senkise tudta, és megjósolta.Na mindegy a lényeg h esküvőm elött azt állitotta a hölgy h lány gyermekem lesz az eskúvő után hamarosan.Azóta volt lombik inszem stb ennek lassan 4éve!!!és semmi!magam is foglalkozom jóslással stb.De ez nem jött be neki.Minden más igen dátumra pontosan ámultam bámultam és azok is akik elkisértek és amit mondott róluk.Sajna 1 nem jött be...azóta megrendűlt a hitem benne.
2022. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Iszonyat régi a kérdés, de talán tud valaki segíteni. Mi is hosszú ideje szeretnénk már babát, lombikunk is volt, sajnos eredménytelenül. Nagyon elkeseredett vagyok. Ha valaki tudna adni egy elérhetőséget, valakinek aki tényleg megbízható azt nagyon megköszönném.


B

ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!