Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhinnétek, ha egy interneten...

Elhinnétek, ha egy interneten megkérdezett jósnő azt mondaná, hogy idén nem leszel terhes?

Figyelt kérdés
Tudom, butaság, de elkeseredésemben megkérdeztem egy fórumon, és azt mondta, idén nem várható siker. Több mint 1 éve próbálkozunk, és most lesz az első inszemink. Ha nagyon hiszek a sikerben, összejöhet?
2010. okt. 12. 09:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én elhinném. Nem sok van már hátra ebből az évből, elég kicsi az esélye, hogyha eddig egy éven keresztül nem lettél terhes, akkor most a fennmaradó 2 alkalommal teherbe ess... De mindjárt jönnek a "miért ne lehetnél terhes, ez hülyeség" című kommentek.
2010. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szia,nekem tavaly mondta egy internetes jósnő,hogy 1-2 hónapon belül terhes leszek.Köv. hónapban az is lettem Bár az sem mindegy,hogy ki mondja.
2010. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

nem hiszek a jóslásban meg ha a neten jósol úgy hogy életében nem látott akkor pláne.


drukkolok nektek...

2010. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem hinnék az ilyen jóslásnak a tv-nek sem.

Én azt tanácsolom hogy nyugi ne görcsölj rá és sikerülni fog, az első fiam a 6. hónapban jött össze már teljesen ki voltam hogy miért nem jön már...már kezelésre és kivizsgálásra akartam menni.

A második baba elsőre sikerült.

Én azt jósolom neked hogy lesz nemsokára anyuka leszel!!!

21 hónapos kisfiú anyukája és 37 hetes kismama

2010. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2 évvel ezelött én is kérdeztem így neten. Akkor kb. fél évet írtak, mire összejön, probléma mentes terhességet és gyors szülést jósolt. Így is lett, január végén fogant a fiam, minden stimmelt.
2010. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hol lehet a neten így jósoltatni? Díjmentes? ( olyanoktól kérdem, akinek be is jött! ) Én hinnék neki!
2010. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én a második válaszoló vagyok.A Női Portálon,az ezotériánál,keresd meg a Cigány jósnőt Katát.Nekem 100%-ban bejött mindig amit mondott.Egy kérdést tehetsz fel neki,ami ingyenes.De olvasd el figyelmesen a kérdezés szabályait,mert csak igy válaszol!!Sok sikert.
2010. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
gondolom regisztrálni ekll az oldalon. Az ezotériánál nem találom! :S A jóslásnál meg ilyen netes hülyeség van.
2010. okt. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A Szakértőkhöz menj,azon belül az Ezotéria,ott keresd meg a Cigány jósnőt,Katát.Válassz egy kártyalapot,tedd fel a konkrét kérdést,és ird alá Ennyi:)
2010. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Igen ,regisztrálni is kell.
2010. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!