Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi idő után lett...

Ki mennyi idő után lett terhes bromocriptin szedése mellett?

Figyelt kérdés
Kinek hogy hatott? Hatott egyáltalán?
2012. ápr. 30. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Igaz, nem az én esetem, de látom, senki nem válaszolt neked, így egy picit megbíztatlak.

Barátnőmék már 2 éve próbálkoztak, most kapott először Bromot (550 volt a prolaktinja, ha jól tudom), nem volt tőle semmi kellemetlen tünete, viszont még 40. napra sem jött meg a menzije - ezért tesztelt egyet... egy pozitívat.:)

2012. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Ez nagyon jó hír, remélem mi is így járunk. :) Mi már 4 éve várjuk a csodát. Most kiderült, hogy 480 a prolaktin szintem. Megkérdeznéd esetleg a barátnődet, hogy mennyit kellett szednie és mikor kezdte el? (mármint a ciklus hanyadik napján) nagyon bízom benne, hogy nekünk is sikerül végre.
2012. máj. 1. 10:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Bár én még nem estem teherbe, de a Bromo azonnal tökéletes peteéréseket produkált nálam (összesen 3 hónapig szedtem) de az abbahagyása után is jók voltak a peteérések.

Nem volt mellékhatása egyáltalán. (5 hónapja próbálkozunk)

2012. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nálam az az érdekes, hogy mindig volt peteérésem, azzal nem volt eddig sem baj, ezért is csodálkoztam. Most is megvolt, úgyhogy reménykedem, hogy ez a gyógyszer segít teherbe essek.
2012. máj. 1. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, rákérdezek a barátnőmnél és maholnap írok neked! És drukkolok!:)
2012. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szóval, barátnőmnél tulajdonképpen így volt:

Már 2 éve próbálkoztak sikertelenül, amikor végre eljutottak egy vérvételre, magas prolaktin: 550.


Ez épp a 26. c.napon volt, aznap vérzett is reggel kicsit, aztán este voltak a fenti dokinál, aki mondta h 1-2 napon belül meg fog neki jönni, de kezdje is el szedni a bromot, majd 10. nap környékére már biztos le is megy a prolaktin szintje és akkor elviekben össze is fog jönni.


Hát barátnőm a 27. napon kezdte el, de akkor már valószínűleg be is ágyazódott.:) Első hat napban csak felet szedett, utána egészet és azóta is, doki azt mondta h 8. hétig mindenképp és utána még meglátják.


Barátnőmnek amúgy rengeteg olyan hónapja volt, amikor egyértelmű terhességi tünetei voltak, mégis negatív volt a teszt, majd meg is jött. Így utólag azt gondolják: nem tudott beágyazódni. (amúgy kb 33-35 napos ciklusai vannak)


Remélem, tudtunk neked segíteni és reményt adni - mert neked is sikerülni fog!!!:)

2012. máj. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy írtál! Sajna az én esetem egy "kicsit" bonyolultabb. :( De azért nem adom fel. :) A barátnőd már akkor szerintem terhes volt, így a bromo lehet felesleges is neki, de mivel ártani nem árt, így jobb ha szedi. :)Nekem sajna a pajzsmirigy értékem is magas, azzal meg eddig egyik doki sem foglalkozott, akiknél voltam, így nem tudom hogy mégis mikor lesz nekem babám. Legközelebb 3 hét múlva megyek dokihoz uh-ra peteérést néznek, mert nem hiszik el, hogy van peteérésem. Remélem nem akkor fog cserbenhagyni a szervezetem.
2012. máj. 4. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon drukkolok neked, hogy mihamarabb kapjál megfelelő gyógyszereket, rendeződjön minden értéked, és végre hozzátok is megérkezhessen a picurka!!!
2012. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy alakult a bromo utan az eleted Kerdezo?Eltelt 4 ev.
2016. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!