Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dolgozom,és bevallom elég...

Dolgozom,és bevallom elég későn járok haza a munkám miatt, és este még itt a gyerek is, és van úgy sajnos hogy elfelejtem bevenni a gyógyszert. De általában ilyenkor másnap reggel eszembe jut. Mennyi az esélye hogy terherbe esek?

Figyelt kérdés
Egy keddi napon nem vettem be,aztán szerdán sem és még (szégyenszemre)anyum hívott fel csütörtökön hogy nem vettem be a gyógyszerem,vagyis a csütörtökit már este bevettem és anyum azért telózott hogy a szerdait meg a keddit elfelejtettem.. Szerdán együtt voltunk a párommal és sztem belém ment. Segítsetek légyszi!!! Amúgy már 3 éve hogy gyógyszert szedek,de a Marvelont most kezdtem júniusba.
2008. szept. 17. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elég régóta szedsz gyógyszert és ezt is már a nyár közepén elkezdted.2 nap nem biztos,hogy galibát csinálna.Most csak annyit tehetsz,hogy kb 2 hét múlva tesztel vagy elmész a dokihoz.A gyógyszer helyett miért nem próbálod ki a spirált vagy a hüvelygyűrűt,így elkerülhetnéd a hasonló eseteket.
2008. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!