Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen voltunk 4d-s...

26 hetesen voltunk 4d-s uh-on, és nagyon szép a kislányunk, mindent megmutatott, sőtt vigyorgott és integetett is. Azt mondta az orvos, hogy minden rendben. Ha nem lenne egészséges kimutatta volna a 4d?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodj meg, ha nem mondott semmi problémát a doki, akkor a babád egészséges!

Én a 27.héten voltam 4D-n, és ugyanez mint neked: kislány, mosolygott, integetett :D :D

Üdv 29 hetes kismami

2008. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan volt a 4D, hogy nem csak babamozi, hanem megnézett a doki mindent, akkor igen, minden rendben. Azt hiszem legtöbb helyen ilyen 4D-t csinálnak. 4 hós kislány anyukája.
2008. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A 4d-n ezeket írták: ritmusos szívműködés, szív négyüregű, arteriáskiáramlási pályák a magozat fekvése miatt pontosan ábrázolódnak, köldökzsinórban 3 ér azonosítható, köldökgyűrű ép, hasüreg, hasfal mellkas ép, végtagokon durva, kórós eltérés nem látható, hosszú csöves contok 50% percentilbe esnek, agyi finom structura visulisalható, oldalkamra tágulat nem látható, agyköpeny normális, belelkben híperechogenitas nincs, subcután réteg normális, gyomortelődés, hólyagtelődés normális, szabályos gerincvonal, ép vese és rekeszkontúr, vesékben pyelectasia nincs. Elvileg ez minden jó, nem?
2008. szept. 23. 13:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolótól kérdeznék, neked mennyi volt a súlya? Nekem 886gr.
2008. szept. 23. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 26 hetesen 780 gramm volt a kislanyom.Es igen az ultrahang kimutatja,a doki jol atvizsgalt mindent.Elvezd tovabra is a babavarast!
2008. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden rendben van vele, ne aggódj!
2008. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. 27+2 hetesen volt a babám 1,15 kg.

Üdv

2008. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!