Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti hüvelyi UH eredménye:...

12. heti hüvelyi UH eredménye: a nyaki redő vastagsága 4,3 mm és mindkét oldalról ödéma van. Az orvos annyit mondott, hogy nem jó ez az eredmény, menjek genetikai tanácsadásra. Mekkora reményem lehet egy egészséges babára?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos tényleg nem túl jó eredmény, de azért még nincs minden veszve, mert ilyen értékekkel is születtek már egézséges babák!Minél hamarabb menj el genetikushoz!!
2009. jún. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos valóban nem túl kecsegetető az érték. Kétszerese a normál értéknek.3,5 felett már genetikai tanácsadás jön.

A 16. héten vett AFP érték is sokat segít az orvosoknak. Ill. ilyen esetekben a magzatvízből vesznek mintát, amiből szintúgy több derül ki.


Fel a fejjel! Szorítok nektek!

2009. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez már elég sok tényleg. Dokid nem mondta, hogy menj el down kór szűrésre? Azért ott is sok minden kiderülhet.

Nézz körül itt, még nem késő elmenned!

[link]

2009. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A kérdésfeltevő vagyok.

Ma voltam kontroll UH-n. Ma már csak 3,2 mm-t mértek. Így mi a helyzet?

2009. jún. 9. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked ezt az oldalt: [link]

Mindenképp járj utána,milyen lehetőségeid vannak.Gondolok magánklinikákon végzett tesztekre./kombinált,integrált,négyes/Ezen az oldalon,amit az elöbb irtam részletesen irnak mindenről.

Nehogy lekéss róla,mint ahogy én jártam.

És igen nagyon fontos még majd az AFP ill. a 18. heti ultrahang.Ezek az eredmények együtt adják a legpontosabb értékeket,külön-külön lehetnek falsak is.DE sok vérvétel időhöz kötött.Mindenképp nézz utána ahol csak tudsz.

2009. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A magvazvíz eredményem teljesen jó lett!!!
2009. júl. 26. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!