Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik "nem veszik észre",...

Akik "nem veszik észre", hónapok alatt hogy teherbeestek, mert ugyanúgy megjön nekik, mint máskor, azoknak semmi tünetük nincs, vagy csak egyszerűen nem figyelnek magukra?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, azoknak nyilván nincs észrevehető tünetük. pl. lehet, hogy fáradt vagy, de van ezer más, amire foghatod. én pl. hasfájós vagyok, sőt sokszor van hányingerem is. nem tűnne fel, ha ezen kívül nem lenne más tünet (a fáradtságot is beleértve) :)
2009. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem aki hónapokig nem veszi észre, h terhes az hülye bocs kicsit erősen fogalmaztam, de ne mesélje be nekem senki azt, h pl csak 7 hónaposan jön rá, h terhes elvégre a baba mozog a hasban már a 15-ik héttől és szerintem a menstruáció erőssége sem olyan intenzív!
2009. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagymamám akkor vette észre hogy terhes mikor megmozdult a baba. Ma 35 éves két családos apa és makk egézséges.
2009. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
anyukam 41 evesen szult engem,mert 4 honapig rendszeresen megjott a menzisze.csak azt vette eszre,hogy minel tobbet haserositozik annal jobban nol a hasa.aztan megmozdultam.:)
2012. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!