Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok és vélemények a...

Tapasztalatok és vélemények a veterás ovu tesztekről? (sok db -osra gondoltam, ami olcsó ;) most néztem őket 25dbos 1200 vagy pl 60ért adják db-ját .

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én olyant vettem aminek 60 Ft volt darabja. (One Step) Nem volt vele problémám. Szép erős két csík lett rajtuk. :-)
2012. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, hogy mennyire régiek, milyen minöségüek - én nem ott venném, hanem normális helyen, ahol nem fogul elö, hogy lejárt, vagy nem müködö tesztet árulnak.


Nem hiszem, hogy a megbizható helyen vett tesztek ára lesz az, ami miatt adóságokba vered magad. VAGY ne használd a tesztet, VAGY használj jót, a vaterásat inkább felejtsd el.

2012. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi bajuk nincs a vaterás ovuteszteknek. Én használtam őket teljesen jók. :)


23hkm

2012. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában kiírják azt is a Vaterán, hogy mikor járnak le ezek. Nekem nem küldtek még másfajta lejáratút, mint ami oda volt írva.
2012. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszike nektek a válaszokat akkor veszek is !!!!!!!!!!!
2012. máj. 4. 13:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Amugy ti mindennap csinaltatok egyet hogy tutira menjetek ????????hogyan kell használni ?? Még kezdő vagyok :)))))
2012. máj. 4. 13:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jók ezek a tesztek! :)

Semmivel sem jobban, mint a Dm-ben, vagy gyógyszertárban kaphatók, annyi a különbség, hogy nincs gyönyörű műanyag borítás rajta, szép teszt külsővel, és nem kerül 5 db 5000 ft-ba :))

Több hónapon keresztül rendeltem, és mindig meg voltam elégedve velük!! Sosem járt le, mindegyik ugyanolyan jó minőségű volt! :)

Én az első hónapban minden nap előttem egyet estefelé, előtte 2-3 óráig ha lehet ne igyál, ne egyél, csak úgy mutat tutit.

Minden este csinálj egyet, tedd el őket, ragaszd be mondjuk egy kis füzetbe, és írd mellé a dátumot. Minden este rászánhatsz egy kis időt, hogy megismerd a ciklusod!

Odaírod a teszt mellé az aznapi tapasztalataidat. Milyen nyákod volt aznap, a hangulatod milyen volt, fájt e valamid, érzékeny volt e melled, derekad, petefészked, és persze az együttléteket is odaírhatod :)

Így 1-2 hónap alatt megismered a ciklusodat, és mikor már tudod, akkor elég abban a 4-5 napban csinálnod tesztet, mert akkor már tudni fogod a jelekből mikor lesz peteérésed :)

Nekünk sikerült a 2. próbálkozós hónapban :)))

Sok sikert!!!!

2012. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon köszi a részletes leírást mindent így fogok csinálni amit ide leírtál !!!!!!!!!!!! (és persze mindenkinek nagyon köszi))) :)))))))
2012. máj. 4. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!