Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki esett spontán teherbe 1 év...

Ki esett spontán teherbe 1 év után?

Figyelt kérdés
történeteket szeretnék olvasni,akik már legkevésbé várták hogy jönn a baba
2012. máj. 4. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

rengeteg ismerősőm van akik több évig próbálkoztak és végül lombikos babájuk született.és utána amikor nem számítottak rá spontán teherbe esett. és ekkor még csak féléves volt a babájuk.


az unokatesóm is 1év után akart orvoshoz fordulni,mert nem jött a baba,és amire időpontot kért a dokitól kiderült,hogy terhes.


a barátnőm ikreket szült,szintén lombikkal! a doki közölte velük,hogy spontán biztos nem fog soha teherbe esni,de nem voltak még 1évesek az ikrek,és teherbe esett..!meg voltak döbbenve! de nyílván megtartották.

2012. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nekem petefészek ciszta miatt nem lehetett babám (a orvosok szerint)

mára már fél éves a drágaságom:)

2012. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

bocsi

aZ orvosok szerint:)

2012. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2012. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mi 9 hónapja próbálkozunk,auguszusra kaptam endo orvoshoz időpontot reménykedek 1 picit hogy én is addigra teherebeesek spontán :)
2012. máj. 4. 20:00
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi 1,5 évet próbálkoztunk, habár kb 2-3 hónapot nézegettem magamat, de akkor is csak kicsit a hömet (hónajban), Majd voltam dokinál aki azt ajánlotta, hogy elöször nézzem hömet, és menjek hozzá közép idöben több UH-ra ahol megnézi mi van a petéimmel. Majd decemberben eldöntöttem, hogy OK majd februárra lemegy minden családi program és akkor. Január közepén teszteltem pozitívat.


Masodiknál 3 hónapot próbálkoztunk.


Szerintem 9 hónappal még sehova nem vagytok lemaradva, föleg ha még 30 évet sem értétek el.


Még egy dolog. Amikor teherbe estem akkor 3 hétig nem voltunk együtt csak egyetlen egyszer. családnál voltunk, és karácsony volt, így mindig mindenki otthon volt. egyetlen délután ment anyósom el fél órára, kb 5 percest nyomtunk nagyon gyorsan, majd mentem mosakodni. Még is terhes lettem.

2012. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én.

Hónapra pontosan 1 év után fogant meg a babánk.

2012. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szia az én történetem: mi pontosan 3 évet vártunk, nálam minden ok volt, a páronak kevés sperma, kevés sex, igy nehezen jött össze, már minden honapban jártam petemérésre uh-ra hogy mikor kell együtt lenni , teák, gyogyszerek,m ovu teszt stb stb, és mikor lemondtam rola hogy jön mikor akar, abban a honapban fogant meg mikor nem volta uh-n, nem szedtün kgyogyszert és egész honapban csak egy sex volt, ami után rohantam mosakodni, nem gyergya állás, semmi ilyen, most a fiam 21 honapos:))))
2012. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15.hónapban sikerült a fam.igaz elötte sem igazán foglalkoztam a figyeléssel.abban a hónapban annyit csináltam,h belőttem kb mikor lehet a középidőm.2x gyertyáztam együttléát után.akkor határoztuk el,hogy ha lemennek az ünnepek,akkor elmegyünk dokihoz.ez volt dec elején,kb akkor fogannt a fiam.most megint próbálkozunk,ez már a 7. hónapunk :(
2012. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapnyi konkrét próbálkozás után estem teherbe. Már lemondtam róla, hogy összejön és megkértem a páromat, hogy jövő hónapban mindketten menjünk el kivizsgáltatni magunkat. Az előző 10 hónapban mindig csináltam tesztet, mert mindig produkáltam valami tünetet, amiből azt gondoltam, biztos összejött a baba. Emlékszem milyen sokszor esett rosszul, hogy ha egy-egy ismerősről kiderült, hogy babát vár. Fel sem tűnt, hogy már 2 hete nagyon fájnak a melleim. Gondoltam, biztos meg fog jönni azért. Nem is gondoltam rá, hogy addig még lenne 2 hét a naptár szerint. Aztán az unokahúgomék bejelentették, hogy gyerekük lesz. Emlékszem bőgtem, és egyszerre irigyeltem és utáltam őket. Aztán másnap hívtak a vérellátóból, mert rendszeresen szoktam vért adni, hogy kéne nagyon vér és menjek. Mondtam, hogy jó, de azért előtte mondtam a páromnak, hogy csinálok egy tesztet, mert ha megkérdezik nem-e vagyok terhes akkor mit mondjak?, azt hogy nem tudom? Emlékszem mikor, mondtam neki a fürdőszobából, hogy "nem megyünk holnap vért adni, ez pozitív" :) Felnézett, nem szólt semmit csak kiment a fürdőbe és megnézte saját szemével :) 15 hónapos a lányunk.
2012. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!