Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek holnap? Vagy jövő...

Teszteljek holnap? Vagy jövő héten? Nem tudom, hogy számítsam ki melyik nap kéne nem megjönnie.

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, 3 évig szedtem tabit, abbahagytam, utána 39 napra jött meg, aztán 32. napra. Ez a második fura volt, mert az első nap elég erős volt és fájt, de aztén kb barnázás lett belőle összesen 5 nap. Most a 35. napon vagyok és a 19-22 nap környékén védekezés nélkül szexeltünk többször is. Nem tudom, hogy most késik vagy nem? Szerintetek teszteljek?
2009. jún. 24. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem simán tesztelhetsz. Drukk! Majd írd meg mi lett!
2009. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tüneteket nem merek írni, mert lehet csak beképzelem. Folyásomat én sosem tudom értékelni, általában átlátszó nyúlós vagy fehéres.Most egy hete kb sűrű fehér vagy olyasmi, mint az ondó, bocsi. Szurkált meg fájdogált a hasam múlt héten, most elmúlt. A mellem is tompán fájt, mintha izomlázas lenne kb, de hozzá tudok érni meg ilyesmi. Néha az émelygést a vizsgaidőszak számlájára írom:)
2009. jún. 24. 10:14
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi, mindenképp írok majd:)
2009. jún. 24. 10:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is most(májusban)hagytam abba 3év után a fogi.Utána meg is jött a megvonásos, aztán 37 napra a következő de elég erősen, és nekem is voltak hasonló tüneteim, de a tesztjeim sorra negatívak lettek.Lehet hogy baba van a dologban,tesztelj.De lehet csak a hormonok játszanak be.Kívánom hogy baba legyen és minden ok legyen, már én is nagyon várom a gólyát:-)
2009. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.Jó, akkor veszek ma egy Clearbluet és holnap megcsinálom.

De még jó lenne,h mások is írnának és átlagolnám a válaszokat, hogy akkor mikor teszteljek:)

2009. jún. 24. 11:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is a Te "cipődben" járok, csak én 4 évig szedtem a bogyót. Baromira nem tudom kiszámolni a nemvárt napjaimat. Most ciklus.hu illetve a saját átlagolásom szerint is e hét hétfőtől jövőhét hétfőig terjedő napokon jelentkeznie kellene.

Semmi tünetem nincs. Sem babás, sem menszis. Ma teszteltem......hát gondolhatod mi lett az eredmény.

Jár az agyam egyfolytában......azon is, hogy egyáltalán volt e peteérésem?

Majd légyszi írd meg, hogy mi lett az eredményed.........szívből kívánom, hogy ne olyan legyen, mint az enyém :-)

2009. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ. Megnéztem ezt a ciklus.hut,amit te is írtál, még sosem jártam azonaz oldalon. Beírtam az elmúlt 2 mensimet, gondolom a tabis mensik nem szmítanak,úh azt nem és így úgy számolja ki, hogy holnap vagy holnapután kéne megjönnie. Úgyhogy akkor még várok, hétvégén tesztelek, ha nem jön meg addig és ideírom mindenképp.

Drukkolok nektek, hogy mielőbb +-at láthassatok:)

2009. jún. 24. 11:44
 8/8 A kérdező kommentje:

POZITÍV LETT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Édesjóistenem!!!Olvassátok még ezt a kérdést????Ha igen léci írjatok!!!!

Lehet nem fejeztem ki magam elég jól, de én ne tartozom a próbálkozók közé, én egy 21 éves egyetemista lány vagyok,aki most nagyon fél!!!!!!!

Van saját lakásunk, ahol a párommal élek, ő dolgozik és jól is keres, de még van hátra 2 év az egyetemből, jogra járok. Mit tegyek????Ha valóban terhes vagyok, nem vetetem el. Gabriellel csináltam ma reggel.Léci írjatok!!!!

2009. jún. 30. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!