Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak, ha a páromnak...

Mit csináljak, ha a páromnak ritkán van kedve együtt lenni?

Figyelt kérdés

Kisbabát szeretnénk, már 2 éve. Eleinte teljesen normális gyakorisággal voltunk együtt (heti 3-4 alkalom), de egy fél éve már jó, ha hetente 1-szer, sőt kéthetente egyszer összejön.

A párom azt mondja, hogy sokat stresszel (pénztelenség, meg most költözünk is), és emiatt elég sokszor összekapunk. De én valahogy úgy érzem, már elmúlt az irántam való vágya. Mit csináljak ebben az esetben?


2009. jún. 24. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia

hát üdvözöllek az én világomban

sajna nekem is ez a problémám csak még rosszabb mert örülök ha egy hónapban 2szer együtt vagyunk és hát én még fiatal vagyok ahoz h elég legyen ráadásul mi is babát szeretnénk de hát így NEM FOG ÖSSZEJÖNNI

én már beszéltem vele erről de sajna ő már túl van ezen a koron és neki nincs annyira szüksége a sexre sokat dolgozik és hát fáradt meg ilyenek mi nem szoktunk veszekedni de ha nem is akarnánk babát akkor is igénylem azt h szeressen testileg és h kényesztessen

sajna én már nem tudok ennél többet csinálni próbálom az együttléteket úgy időzíteni h jó legyen baba ügyben így összeköthetem a kellemest a hasznosal

mivel nekem peteérésem nemsokkal mensi után van így ő addigra már általában nagyon "éhes" úgy h megpróbálom addig is húzni az időt

persze közben szoktunk együtt zuhanyozni és akkor meg van a jó csak nem szeretkezés útján

ha érted mire gondolok

2009. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 1* vagyunk együtt,de mikor megemlítettem a páromnak,hogy jó lenne többször,azt mondta: mi értelme van,ha nem akarja az ember!! Megköti magát akárhányszor nem a szokásos szombat este van. Kiborít!! De ezen kívül nagyon imádom. 26 éves vagyok,időbe még belefér,hátha egyszer így is becsúszik.....valaha
2009. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nallunk sem volt sajnos maskent, munkahelyi gondok stressz stb.. Igy jo ha hetente egyszer egyutt voltunk. En nem is akartam eroltetni a ferjemet de leultem vele ugymond 'kompromisszumot' kotni. Elmondtam neki, hogy babat szeretnek es tudom, hogy most a stressz miatt es egyeb gondok miatt nem tudunk egyutt lenni de veszek ovulacios tesztet es arra kerem, hogy amikor pozitiv lesz akkor ketnaponta szedje egy kicsit ossze magat es szeretgessuk egymast. Amikor pozitiv lett az ovulacios teszt egyutt voltunk, a masodik pozitiv napot kihagytuk, meg ismet egyutt voltunk az elso negativ napon es egybol osszejott a baba. Ezen kivul nem zaklattam es ugy szeretkeztunk ahogyan akartunk es amikor kedvunk volt. Ennyit azert o is megtehetett ha babat akartunk. Ket nap nem a vilag vege. Persze nem azt csinaltam, hogy agyba parnacsoltam mert pozitiv az ovulacios teszt hanem szepen foztunk valami kozos vacsit, elbeszlegettunk, mondtam neki, hogy annyira jo lenen ha egyutt tudnank lenni mert bizony pozitiv az ovulacios teszt. En ezt tudnam nektek is tanacsolni es akkor nem kell egesz honapba ezen idegeskedni. Pozitiv tesztet kivanok mindenkinek minel hamarabb.
2009. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!A probléma hasonló csak fordítva!A párom minden nap szeretkezni akar velem ill. szeretkezünk is!De lehet,hogy ezért nem sikerül a baba,mert nincs elég élet képes sperma!!Sajna nem érti meg,hogy nem kellene mindennap...Így hát csak reménykedek!!!Mindenkinek jó egészséget és persze + tesztet!!!!
2009. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nem csak te vagy ezzel így, mi is keveset voltunk együtt, 2hetente 1X, mégis összejött a baba. Én csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy azzal nem érsz el semmit, ha erőlteted. Mikor én erőltetni kezdtem, hogy akkor most gyúrjunk rá a babára, leblokkolt, és képtelen volt merevedni. Majd három hétig. Azt hittem, na ebből sem lesz ebben a hónapban baba, aztán teljesen váratlanul épp akkor kezdett közeledni hozzám, mikor épp peteérésem volt. És úgy estem teherbe, hogy neki egy szóval sem mondtam aznap este. Majd csak vagy két hét után kezdte kérdezgetni, hogy mikor is kellett volna együtt lenni? És akkor mondtam, hogy épp akkor, mikor együtt voltunk.


9 hetes kismami

2009. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!