Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Problémás kamasz? A párommal...

Problémás kamasz? A párommal 3 éve vagyunk együtt és nyárra várjuk a közös babánkat. Nekem van egy 6 éves fiam aki nagyon várja már a kistesót, a páromnak meg egy 14 éves lánya aki nem velünk él.

Figyelt kérdés
Most tudta meg(17 hetes vagyok),hogy kistestvére lesz és teljesen kiakadt!Azt mondta, hogy "az" neki nem lesz a testvére őt nem érdekli, nem fog vele foglalkozni és ha rajta múlott volna nekünk nem lenne gyerekünk! Egyébként egy csúnyaszájú, elkényeztetett, undok lány (folyton számonkéri az apját+követelőzik). Az apjának nem lehet semmit mondani a lányról mert elfogult és még én vagyok az utálatos az ő lányával szemben! Mindent megkap tőlünk de soha egy köszönömöt nem bir kinyögni nekem. Ráadásul ugy volt, hogy a nyáron egy házba költözködünk (addigra lesz meg a babánk is) de én nem szeretnék ezzel a lánnyal egy házba lakni! Nem szeretnék az párommal veszekedni de ha mégis megtörténik az mindig az Ő lánya miatt van! Nemtudom mi lesz ennek a vége?
2009. márc. 5. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A leányzót is meglehet érteni. Nem tudom mikor váltak el a szülei, de én is nehezen viselném, a pótanyu, pótapu személyét egy jódarabig biztos. Ne akarj az anyukája lenni, ezt ne felejtsd el!

Talán próbálj meg leülni a pároddal, és mond el neki, hogy te nem utálod a lányát, csak szeretnéd ha normális kapcsolatot tudnál kiépíteni vele, mert ez így senkinek sem lesz jó. Pont most volt hasonló sztori a baráti körömben. A "pótmama miatt" a srác visszaköltözött az ország másik felében élő édesanyjához. :( Nem azért mert nem volt normális személyisége a nőnek, csak mert egyszerűen úgyérzi elvette tőle/tőlük az apját.

Nem feltétlenül veled van baj! Ha a párod megérti a helyzetet, akkor talán kitalálhattok valamit közösen. Sok sok együtt töltött idő, kirándulások, stb... inkább legyél vele barátságos, mint anyáskodó :) Ha megérzi, hogy rád is számíthat, és először a kezében tarthatja a kicsit, akkor lehet még segítőkész is lesz! :)

2009. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van,amikor hiaba teszel meg mindent remenytelen a helyzet. Szerintem a hosszantarto gyulolet egyfajta primitiv szemelyiseget is jelez. Foleg,ha a verszerinti szulore sem hallgat. Nekem a lanyom ilyen a jelenlegi parommal es velem is. Hihetetlenul primitiv erzelmileg, es nagyon manipulativ.Alig varom, hogy felnojjon es onallosodjon. Erre megvan az esely,mert kifele nagyon bajosan torteto es kihasznalos.Szoval o a jeg hatan is meg fog elni. Csak en addig a parommal kibirjam. Szerintem fontos, hogy ne szid a parodnak ot, mert igy is nagyon faj neki, hogy a gyereke igy viselkedik. Tavolsagtartas es udvariassag. Mashol tolsd ki a duhodet. A ver szerinti szulo ne hallja. Ugyis csak o tud barmit tenni, vagy lehet semmit sem.Bocs az ekezetek miatt,nem talalom.
2010. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!