Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Megesett már mással...

Lányok! Megesett már mással is? Válaszólnátok? Lehet hogy babás vagyok?

Figyelt kérdés
E hónap 16.-án megjött a mensim pont 28 napra ahogy szokott,bár előtte való nap volt 1-2 csepp narancsos folyásom,ami nekem még sosem volt,sőt pecsételni sem szoktam a mensi előtt.Tehát az első nap amikor rendesen megkellett hogy jöjjön,csak barnáztam,2.3.nap intenzív volt,4.5. nap kisebb barnázgatás s ennyi.Nekem nem így szokott lenni.Tehát elmúlt 20.-án,de tegnap iszonyatos derékfájásom volt egész nap és ma reggel is ,de ma már a melleim is érzékenyek,nem nagyon de mensi után nem szoktak azok lenni.Vettem bizti kedvéért egy tesztet,Clearblue-t és 10 percen belűl halvány+ lett.Viszont a hőm nem magas.Most akkor lehet hogy terhes vagyok a mensi ellenére?Voltatok már így?Baba is lett?
2009. jún. 24. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Én is hasonló helyzetbe vagyok 28.napra piros vérzés elekeseredtem, hogy megjött ez egy napig tartott ma pedig csak barna de elég intenzív én is arra gondoltam hoy haza megyek és tesztelek de félek az eredménytől. a halvány + is terhességet jelent azonnal irány az orvoshoz gratulálok!!!
2009. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Babaaaaa....Persze csak ha jókor jön...
2009. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem mindenképp csinálj holnap reggel egy másik fajtával is tesztet.A Clearblue engem már 2x is átvágott!Remélem neked baba van!Drukkolok!
2009. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Ha megjött és 2 napig intenzív volt a vérzés ,akkor nem lehetsz terhes, és a halvány pozitív az általában negatív. Bocsi az őszinteségért,de ez a véleményem. Ilyenkor hajlamosak vagyunk bemagyarázni a tüneteket...
2009. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ Nektek!

Jókor jönneeee!

De megbízható ez a fajta teszt?Ráadásul most nem rég csináltam és fél liter vizet is megittam.Nem tudom igaz-e,de izgulok.

2009. jún. 24. 13:29
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Jaj!Én 4 hónapig mensiztem a baba mellett,semmi baj nem volt,csak intenzíven értek a petéim.
2009. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

szia csinálj egy másikat holnap az elsö vizeletböl, mert had élután csinálod és sokat iszol elötte akkor nem lesz koncentrált a pisid..ird meg mi lett.

32

2009. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
13:29-nek üzenem: Nem baj ha más a véleményed,de nem értek egyet a halvány +-val kapcsolatban.Voltam már babás halvány + teszttel!!! Egyébként a ma du-i tesztem nem annyira halvány hogy alig lehessen látni,jól látható,csak halványabb mint a controll.
2009. jún. 24. 13:43
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Persze! Lehet baba!!! Nekem halvany pozitiv volt a clear blue tesztem es babas voltam. Ket nap mulva megismeteltem reggeli elso vizeletbol es mar erosebb volt! Ismeteld meg ket nap mulva reggeli elos vizeletbol.
2009. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, h vetélés. Ne sz.arozz a teszten, hanem irány a doki!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!