Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.1 hét pár napja szúr a...

Kb.1 hét pár napja szúr a méhem, eléggé fáradt vagyok és a menstruációm már 2 napja késik, de ma csináltam egy ex-epil tesztet (reggel), és negatív lett. Szerintetek mire gondoljak?

Figyelt kérdés
Április 22. én feküdtem le védekezés nélkül a barátommal, és másnap néztem meg a PG tesztet, és kimutatta, hogy peteérésem van. Köszönöm a válaszokat.

2012. máj. 6. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodás helyett menj el orvoshoz.
2012. máj. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, és hozzá kell tennem, hogy sosincs jele annak, ha meg jönne, nem fáj soha semmim.
2012. máj. 6. 23:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de mennyi időt kell a doktorral várnom, mikor tud pontos választ adni? Ezért nem mentem még el, még korainak vélem.
2012. máj. 6. 23:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg még nincs sok értelme orvoshoz rohangálni...

Még épp csak hogy késik, ilyen bármikor előfordulhat. Ha terhes is vagy, az uh-on mg nem lát semmit, max megvastagodott méhnyálkahártyát, de az a menzeszt megelőzően is vastag.

Szóval egyenlőre még várj, ha nem jön meg továbbra sem, akkor tesztelj 2 naponta reggeli elsővel. Lehet, hogy még alacsony a hcg szinted, s azért nem mutatta ki. Ha 1 hét után sincs semmi fejlemény, akkor már érdemes lenne orvoshoz menni.

2012. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!! Szerintem is korai meg orvoshoz menni, holnap szerintem csinalok egy ujabb tesztet, es akkor majd meglatom mi lesz.. Lehet valoban csak kesik, csak az a bosszanto ebben, hogy eletemben nem fajt meg(20 eves vagyok) de mostmar masfel hete szurkal nagyon gyakran, es olykor megszedulok.. Orvoshoz erdemes akar egy het mulva elmennem?? Vagy mikori a legjobb idopont??
2012. máj. 7. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!