Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek terheléses...

Holnap megyek terheléses vércukor vizsgálatra. Mind két eredmény azonnal kész lesz? Mennyi vért vesznek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp éhgyomorra menjél.

Nálunk vesznek egy éhgyomrit, utána fél óra mulva megint, majd fél óra mulva megint és egy óra mulva megint. De valahol csak kettőt vesznek, az éhgyomrit, meg a 2 órást.

Mindegyik egy-egy nem teljsesen teli üveg volt, abszolut ki lehet bírni.

Nálunk ugye reggel leveszik a vért, és délutánra meg is van az eredmény, de ezt laborja válogatja.

A 2 órában nem ehetsz, nem ihatsz, de nem is fog hiányzoni a sok cukor eltelíti a gyomrod. Azért vigyél magaddal, hogy mikor végzel, tudj enni:-)

2008. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy csak a terheléses vércukor vizsgálatra mész-e, illetve kórháza válogatja.

Nekem a glükózos vizet kellett meginnom (vittem hozzá citromot), levettek reggel éhgyomorra egy ampullával, meg utána 1 és 2 óra múlva megint 1-1-t. Ki lehet bírni a sok cukor tényleg eltelít.

2008. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia. elvileg nem lesz azonnal eredmény. vagy még aznap délután vagy másnap. nálunk legalább is így van. nekem csak tejet és zsömlét kellett fogyasztanom. és így csak 1 órával később vettek még vért. boldog babavárást! :)

30 hetes kismami

2008. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!