Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal először szeretkez...

Khloe kérdése:

A barátommal először szeretkeztünk, és közben lecsúszott a gumi. Rögtön észrevettük, és nem folytattuk az aktust tovább. Ettől függetlenül lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek orvoshoz, de nagyon félek, hogy teherbe estem, 16/L
2012. máj. 7. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély, de a doki sem tud erre többet mondani! Szerintem nincs miért aggódni!
2012. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) a dokihoz elsősorban rutinellenőrzésre megyek :) No meg a terhességet ilyenkor még nem is tudja megállapítani, mert az aktus követő 4. napon megyek :)
2012. máj. 7. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha időben vettétek észre, nem lehet gond!
2012. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Nagyon remélem, hogy nincs baj :)
2012. máj. 8. 12:10
 5/6 anonim válasza:
Velem is megtörtént ez,bennem maradt a gumi és csak előváladék volt benne. De látszott,hogy nem folyt ki semmi,mégis paráztam,de feleslegesen. Nyugodj meg,nem lesz semmi baj :)
2012. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kiderült, hogy nincs baj :) köszönöm :)
2012. máj. 23. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!