Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után mikor jön rendbe a ciklus?

Figyelt kérdés
Én januárban hagytam abba a gyógyszert, de még most sem rendeződött. Múlt hónapban Clostitól jött, ebben a hónapban meg egyáltalán nem. Terhes biztosan nem vagyok. Akkor ezek szerint a Clostinak már nincs hatása? Most megint menjek vissza a dokihoz valami másik bogyóért?
2009. jún. 24. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én novemberben hagytam abba,januárban jött meg,aztán egyáltalán nem.Márciusban pedig teherbe estem.
2009. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly augusztusban hagytam abba. November óta próbálkozunk a babával, de nem jött. 1 hónapja elmentem dokihoz, kiderült, hogy a hormonjaim még nem álltak vissza, én is kaptam Clostit. A hatását épp most várom.


Én a helyedben visszamennék...

2009. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én májusban hagytam abba,akkor megjött a megvonásos, aztán utánna 37 napra, most meg majd nem tudom hogy mikor fog,biztos hogy idő kérdése,de ha bizonytalan vagy,jobb ha orvoshoz fordulsz,én is ezt fogom tenni ha megint ilyen sokat késik.
2009. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia en pl januarban hagytam abba a gyogyszert ,ezutan meg jott,de kesessel,volt hogy 32 volt hogy 46 nap utan de meg jott most 30 korul vagyok es hat igazan ez az elso probalkozasunk ,bizom benne de nem vagyok biztos hogy igy elsore lennek terhes de ki tudja
2009. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem rögtön rendben volt a ciklusom, de babás még nem lettem, pedig már fél éve próbálkozunk... a barátnőm most szült, neki fél évig nem volt mensije, de utána sem, csak akkor már a babától :)
2009. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!