Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezető átjárhatósági...

Petevezető átjárhatósági vizsgálat kötelező inszeminációhoz?

Figyelt kérdés
Mondjátok, kötelező? Nagyon fájdalmas?????????
2012. máj. 8. 09:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Tudom, ez már betegesen hangzik, de ez van.

Ne haragudj, ha kiakasztottalak az előző hozzászólásommal :(

2012. máj. 8. 12:04
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem akasztottál ki,de csak gyenge altatás van inkább csak bódítás én úgy tudom!
2012. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Kemény leszek előre leírom:

Ha az átjárhatóságira azt mondod: kizárt, akkor nem is szeretnél igazán babát! Mert aki ezt állítja, az nem tesz meg mindent!

Vannak ennél sokkal fájdalmasabb dolgok is az életben!

Több ezer embert altatnak nap-mint nap, miért gondolod, hogy nem ébredsz fel? Nem vagy kicsit paranoiás?

K.

2012. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Ez nem keménység, ez a valoság. És úgyis meg fogom engedni, csak előtte összecsinálom magam :(

Mert egy nő nagyon sokat kibír, főleg, ha babát akar!

2012. máj. 8. 21:48
 15/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem laparoszkópiát csináltak inszem előtt.

Előszőr én is azt mondtam, hogy na, ezt már nem engedem. De aztán mégis az volt az erősebb bennem, hogy babát akarok!

Kb fél órát voltam a műtőben, nem viselt meg annyira, mint ahogy hittem, egy vágás sem látszik a hasamon és most már biztosan tudom, hogy mindenem rendben van ott bent.

Én most készülök a második inszemre! :)

2012. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Ezek szerint altatásban csinálták. Valóban előtte nap hashajtót kaptál és aznap reggel beöntést?

2012. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Igen, altatásban csinálták!

Előtte nap be kellett menni, hogy beöntésekkel elvégezzék az előkészítést. De én a háziorvosommal felírattam egy Picoprep nevű béltisztitó port és megbeszéltem a dokimmal, hogy nem szeretnék beöntést, inkább ezt használnám. A dokim simán beleegyezett, mivel a picoprepnek sokkal jobb a hatása, mint a beöntéseknek. Én így megúsztam a beöntéseket!

Műtét után egy éjszakára bent kellett maradni, aztán másnap reggel haza engedtek.

2012. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Yzzi: nem volt görcsös hasfájásod a portól? Nem emlékszel, hogy mennyi idő alatt pucolódtál ki?

K.

2012. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem volt görcsös hasfájásom! Semmilyen fájásom nem volt!:)

Egy dobozban két tasak van, az egyiket reggel kell egy kis vízben feloldva meginni, a másikat délután. A lényeg, hogy csak reggelizni szabad, délben már csak egy kis szűrt leves, de én ezt kihagytam és egész nap sokat kell inni. Vizet vagy teát! Azért fontos sokat inni, mert így jobban kitisztulsz, jobb a Picoprep hatása. Én este 10-re tiszta voltam szerintem.

2012. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

...ezáltal reggel már nem is kaptál beöntést?

Hányszor voltál wc-n? :)

2012. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!