Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor leszek terhes, a tőbbi...

Gino22 kérdése:

Mikor leszek terhes, a tőbbi lent?

Figyelt kérdés
1 éve probálkozunk,tavaly volt egy cisztám a doki nem látta indokoltnak a mütétet,2 napja barna pöttyös abugyim erre ma megjött,de folyamatosan hányingerem van és állandoan zabálok meg alszom,fáj a derekam.Valaki irjon valami jot,köszi

2012. máj. 8. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már 1 éve probálkoztok akkor szerintem ideje kivizsgálásra menni!Vérvétel ultrahang...
2012. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, és hozzátenném, hogy a legfontosabb vizsgálat a te esetedben a ciszta miatt terheléses cukor + inzulin vérvétel, pajzsmirigy hormonok.

Endokrinológus kérheti.

Persze egy-egy kóbor ciszta mindenkinél előfordulhat néha IR és pajzsmirigy probléma nélkül is, de ha a baba sem jön, akkor érdemes ezzel kezdeni, mert nagyon gyakori probléma, és ha neked is az van, akkor kezelés nélkül elég kicsi a babásodás esélye, még akkor is, ha a nődoki nem talál problémát.

2012. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,voltam dokihoz nem talált semmit ami miatt nem eshetnék teherbe.Azt mondta gyakoroljunk többet.Na ehhez szóljon hozzá valaki valami biztatot.
2012. máj. 14. 14:38
 4/4 Manka68 ***** válasza:
És milyen értékeid voltak? Mennyi a TSH-d, a 120 perces inzulinod?
2012. máj. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!