Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Junius 6-án volt egy spontán...

Junius 6-án volt egy spontán vetélésem.12-én elmult a vérzés azóta minden nap együtt vagyunk a párommal, azaz 1 napot hagytunk eddig csak ki. összejöhet közvetlen vetélés után?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Már ne haragudj,de nektek nem mondták,hogy vetélés után 4-6 hétig nem kellene sexuális életet élni?

(Mondjuk nekem a lelkem se vitt rá,de nem vagyunk egyformák). Nem hiszem hogy rögtön terhes lennél,a szervezetednek újra peteérést kell produkálnia.

2009. jún. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt mondta a doki nem kell várni lehet próbálkozni mert kitisztult rendesen
2009. jún. 25. 07:40
 3/9 anonim ***** válasza:

szia!

Nem fog összejönni!!

terhes voltál! a hcg még elég magas ahhoz hogy a szervezet hormonjai beinduljanak.. gondold végig: egy terhesség alatt sem lehet újra teherbe esni..

De minimum 6 hét pihi kell hogy a következő terhességed egészséges legyen.. és még keveset is mondtam.. a dokik 12 hetet mondanak!


álljatok le kicsit!

fizikailag sem tesz jót..A méhszájat is hagyni kell regenerálódni..

2009. jún. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de megjött rendesen meg nagyon korai volt még. Meg akkor a doki miért mondta h lehet?
2009. jún. 25. 07:43
 5/9 anonim ***** válasza:
volt pozitiv teszted? vagy ha nagyon korai volt honnan tudod hogy terhesség volt (nem rosszindulatuan kérdem csak érdeklődöm)
2009. jún. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
volt halvány pozi tesztem, a doki a papiron mikor először mentem ezt irta 14 mm endom 2 mm felritkulás, utánna volt a nagy semmi tmikor 9-én mentem.
2009. jún. 25. 08:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a doki azt mondta lehet, mert befejezett vetélésed volt, akkor tényleg nem baj. Csak akkor lenne baj ha ki kellett volna kaparniuk, de így csak olyan volt mint egy erősebb menses. És ezután sokkal könnyebb teherbeesni, nem a hcg akadályozza meg a peteérést, hanem a progeszteron, de az a vetélés után rögtön lezuhan!Sok sikert!
2009. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
volt már rá példa, hogy vetélés utáni ciklusban egyből kismami lett valaki
2009. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem 5 hónapja volt vetélésem,amit sajnos műszeresen fejeztek be! Azt mondta a doki, a 4. hónaptól próbálkozhatunk. Pár napja pozitívat teszteltem. 2 napig örülhettünk, mert spontán vetéltem. Bekerültem a sürgősségire, ott a doki újabb 6 hónap pihenőt javasolt. Ilyen sok idő kell a regenerálódáshoz?

2012. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!