Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek? pé. -kor...

Reménykedhetek? pé. -kor voltam együtt a barátommal.1hét mulva kéne nem +jönnie. pár napja fájdogál a derekam +a petefészkem körül, pár napja mérem a hőm mindig36,8

Figyelt kérdés
a mellem nem fáj de egy vastag kékes eret vettem észre amit eddig nem láttam.van olyan ,hogy +kívánok valamit aztán meg 1 2 falat után nem kell
2008. ápr. 22. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem érezhetsz tüneteket, ha csak egy hét múlva kellene megjönnie. AKkor egy hete volt a peteérésed, tehát még csak most ágyazódik be a baba!

Légy türelemmel!!!

2008. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Türelelm! Elképzelhető, hogy sikerült! Szerintem is koraika még a tünetek, de ki tudja. :)

Drukkolok!

2008. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a gyermekemmel a mesim után közvetlen estem teherbe lehet hogy most is ez történt nem? igaz akkor nem 5 napig tartott hanem 7napig a mesim.
2008. ápr. 23. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!