Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van olyankor ha pcos+ir...

Mi van olyankor ha pcos+ir laparral megműtöttek, régen sose mensiztem, most 28 napra jön de ugyan ugy nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
Mi segit ilyenkor?

2012. máj. 9. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem is műtöttek tavaly decemberben. azóta egyszer volt spontán ciklusom. utána kimaradt több mint 60 nap és utána kaptam provera-t. ettől megjött. szedtem closty-t ez nem használt. utána kaptam merional injekciót (összesen 6 db-ot) közbe 3-4 naponta néztek uh-val nehogy túlstimuláljanak. és lett 3 érett tüszőm. kaptam tüszőrepesztőt és egy 20 mm-es meg is repedt és az endometrium 11,5 mm volt. most utrogestan hüvelykapszulát "szedek" és reménykedem! 2 hét múlva kell tesztelnem. amúgy meddőségibe járunk január óta.
2012. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A hármas kezelés segít, ha kitartóan csinálod!

A műtét ideiglenes megoldás, de ha nem csinálod a diétát, mozgást, nem szedsz metformint, a ciszták visszatérnek. Türelem peteérést terem. :-)

2012. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én 2 éve csinálom a 3as kezelést,és most volt csak a műtét két év után. és sem a hármas kezelés sem a mtét nem segitett.


A merionaltól nekem is volt tüszőm meg is repesztetteék de ahelyett, hogy megrepedt volna 2 nap alatt narancs nagyságúra dagadt mind2 petefészkem.

2012. máj. 10. 09:43
 4/7 Manka68 ***** válasza:

Lehet, hogy dupla adag tüszőrepi kellett volna neked. Megkérdezhetem van-e rajtad túlsúly?

Milyen inzulin értékeid voltak/vannak jelenleg? Mit sportolsz és mennyit? Milyen diétát csinálsz? Milyen gyógyszert szedsz és milyen adagban?

Bocsi hogy ennyit kérdezek, de valami oka kell, hogy legyen annak, hogy nem javulsz.

2012. máj. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2 ampulla pregnylt kaptam 10000NE

51 kg vagyok

napi 1 órát biciklizem

2012. máj. 11. 08:39
 6/7 A kérdező kommentje:

diátét olyat csinálok amit meg birok enni mert minden átmegy rajtam.

De javarészt reggel valmai tk zsömi vag kifli felvágottal

tizórai ált. tk nasi

ebéd általában valami saláta és grill husi vagy grill zöldség

uzsi gyümi

vacsi meg hát az mindig ugyan az, mozarella sajt paradicsommal vagy tonhal paradicsommal


ezen kivül bármit eszek 30 perc mulva gyomorgörcs és hasmenés

2012. máj. 11. 08:42
 7/7 Manka68 ***** válasza:

Hát amiket leírtál, azok jónak tűnnek. Javult az IR-ed, amióta csinálod? Milyen gyógyszert szedsz? Nincs valami ételallergiád?

Mondjuk ha több szénhidrátot eszem, nekem is azonnal hasmenésem van. :-))

2012. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!