Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem volt az összes teszt...

Ugye nem volt az összes teszt "szellem csíkos"?

Figyelt kérdés
Igaz csak holnapra nem várom, de türelmetlenségemből csináltam tesztet tegnap és ma reggel is, és mind a kettőnél alig látszik a 2.csík. Ugye alapból nem lehet látni azt a csíkot, ami terhesség esetén lesz ott?
2012. máj. 11. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem , alapból enm lehet látni, csak ha van Hcg a szervezetedben!! Szerintem ott van!!

Hanyadik dpon vagy??

2012. máj. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lehet látni.A negativ szokott tévedni inkább,mint a pozitiv.Majd 1-2hét mulva csinálj tesztet inkább,az erősen ki is mutatja,meg akkor már dokihoz is el lehet indulni majd.
2012. máj. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, 9.Dpo-n nagyon halvány 2.csíkot láttam, a párom nem, következő nap, 10.DPO-n már határozott pozi volt a Clearblue, viszont a 10-es teszt még mindig iszonyat halvány volt.. Szerintem próbálj te is egy Clearblue-t, ha ott a babó, mutatni fogja! :))))
2012. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást.
2012. máj. 11. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!