Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valakinek a qpido tesztje...

Lett valakinek a qpido tesztje szellem csikos?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem igen nem is használom többet:(
2010. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem, kettőt teszteltem, mindkettőn vékony fehér csík, én negatívnak vettem. De a többi tesztem pozitív lett, úgyhogy nem ajánlom ezt a tesztet, nem egyértelmű, ha korábban tesztel az ember, ami ugye a teszt egyik fő tulajdonsága lenne, hogy lehet vele korábban tesztelni. Úgy látszik, más nem annyira érzékeny teszt meg ki tudta mutatni egyértelműen.

De amúgy, amikor nem voltam terhes, akkor szellemcsík sem volt.

2010. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, háromszor használtam háromszor lett rajta második csík de nem időn belül, fél-egy óra múlva kb..jól látható vastag lilás-rózsaszínes, baba tuti ,hogy nem volt mert az amazon ami szintén tízes totál nega lett és nega is maradt.
2010. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!