Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van elvileg egy pozi tesztem...

Van elvileg egy pozi tesztem de nem tudom pontosan, hogy az e! Vagy talán szellem csík? Másolnátok be nekem szellem csíkos tesztet? Milyenek kell lenni-e egy szellem csíkos tesztnek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy tegnap csináltam de úgy láttam mintha nem lenne rajta semmi meg nagyon nem is foglalkoztam vele! Felkeltem és úgy gondoltam, hogy kíváncsiságból megnézem és rajta van a két csík, de halványan, akkor most mit higgyek??
2010. nov. 27. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
rakd föl a képet a tesztről.úgy könnyebb lesz megmondani.vagy csinálj másikat,ami friss és nem tegnapi.
2010. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom fel rakni!!
2010. nov. 27. 09:46
 3/10 anonim ***** válasza:
2010. nov. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához! És köszönöm de még mindig nem tudom, hogy mit gondoljak...
2010. nov. 27. 10:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha az előírt időn (5 perc) belül nem lett két csík, akkor negatívnak kell tekinteni. Akkor is, ha később megjelenik a 2. csík. Ezt le szokták írni a tájékoztatóban. Mi lennem ha holnap reggel megismételnéd? Késik amúgy a mensid?
2010. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem csinálni fogok még egyet mert amikor csináltam úgy voltam vele, hogy szinte sehogy úgy hogy nem tudom pontosan, hogy mikor jelent meg a csík...
2010. nov. 27. 10:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok, én akkor láttam meg halványan a második csíkot, mikor már száradt a teszt, szóval felszívódott, eloszlott a nedvesség nagyja. Kb. 15-20 perc biztos eltelt, amikor felfedeztem a második csíkot halványan.

Szerintem ismételd meg holnap. Nekem is azt tanácsolták, hogy 2 nap múlva ismételjem meg. 2 naponta látványosan erősödnie kéne a tesztnek, akkor lehet reménykedni.

Drukkolok!

2010. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és nem reggeli vizeletből csináltam lehet, hogy azért ennyire halvány?
2010. nov. 27. 10:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Az lehet. Csinálj egyet holnap reggel is! Azon talán már jobban látszana. Próbálj érzékenyebb tesztet venni, ne 25-öst. És írd meg mi lett! :-) ++++++++++
2010. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos legközelebb csak szerdán vagy csütörtökön tesztelek...megy a kislányomnak gyógyszereket veszek inkább..
2010. nov. 27. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!