Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki járt már úgy, hogy az...

Ki járt már úgy, hogy az összes tesztje negatív lett és az orvos mégis megállapította, hogy terhes?

Figyelt kérdés
16 napja késik és az összes tesztem negatív. Viszont az orvos azt mondta, hogy terhesség lehet szerinte (a negatív tesztjeim ellenére is) és a héten kell visszamennem.
2012. febr. 7. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

De mit mondott a doki?

16 nap késés után már neki is látnia kellene!

2012. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyit, hogy ő terhességre gyanakszik de még nem lát semmit. Elküldött kórházi tesztre és a héten kell majd visszamennem. Akkor tudom majd meg az eredményt.
2012. febr. 7. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
szia én ugyan így jártam és képzeld a nemvárt utánni napon estem teherbe 2 nappal,hihetetlen de így volt nekem sem mutatott még semmit a ultrahang de a orvos már mondta hogy a méhem már megvan nagyobodva 16mm-re és terheségre gyanakszik még az elsö vérvétel HCG teszt is negatívnak számított mert kevés volt a véremben de otvolt csak ezt százalékokban mérik,rá 2 napjára már a vizeletes teszt is kimutatta!a orvos is azt mondta,hogy ritkaság de van ijen úgyhogy te is készülj fel hogy anyuka leszel!nekem csodálatos lányom született most 2 éves.
2012. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok a lányodhoz!:) Örülnék ha baba lenne. Neked akkor végülis mennyi idő után mutatta ki, hogy baba van??
2012. febr. 7. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg terhes vagy, akkor valószínűleg jóval később fogant, lehet csak akkortájt, mikorra a mensidet vártad. Különben már a dokinak is látnia kellett volna legalább a petezsákot 16 nap késés után. Így persze, hogy még a teszt sem mutatja ki. Drukkolok, hogy baba legyen!
2012. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én is bízok benne, hogy bébi lesz. :)) Úgy döntöttem, hogy nem stresszelem magam már rajta mert elég volt ezidő alatt a sok negatív teszt, hanem megvárom a jövőhetet mivel jöv.hét pénteken lenne a következő mensim aztán vagy megjön vagy nem. Ha akkor sem akkor viszont doki.
2012. febr. 7. 13:36
 7/7 anonim ***** válasza:
a 11.23-mas vagyok az eggyütlét után a 9.napon a vizeletböl halvány pozitív volt és a második vérteszt a 10.napon volt es az már 100%-ra pozitív volt.az eggyütléttöl számolva 5. napon voltam ultahangon és akkor mondta hoy megvan nagyobbodva a méhem de nemlát semmit még benne,és ellötte lévö nap lehetett a beágyozódás mert volt egy pici vérpöty a alsónemümön!sok sikert kívánok,hogy babuci legyen a dologban!írd meg az erednényt!!!
2012. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!