Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen problemakat okozhat...

Milyen problemakat okozhat egy hsg vizsgalat?

Figyelt kérdés

Egy regi bejegyzesben olvastam valahol, hogy promlemakat okozhat.

Nem tudom mire gondolhatott az illeto? Esetleg lehet valamilyen nemkivant kovetkezmenye?



2012. máj. 12. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem!Bár velem annó aláírattak egy papírt,hogy baj esetén kit értesítsenek...de az biztos,hogy előtte kapsz majd ott egy papírt amit el kell olvasnod és alá kell írnod,na ott minden le lesz írva kerek-perec!Nekem másfél éve volt és sajna már nem emlékszem hülyeséget pedig nem akarok írni!
2012. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a papírt a beadott kontrasztanyag miatt íratják alá, mert ez kiválthat allergiát.
2012. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem!Nem akarok hülyeséget mondani,de mintha úgy emlékeznék,hogy petefészek átszúrás vagy valami ilyesmi és még az is benne volt,hogy az intézet használhatja-e a hámsejtem,petesejtem stb,ha olyan a vizsgálat!
2012. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

talán ez segít, persze ne ijjedj meg, remélhetőleg minden rendben lesz :) Kívánom a legjobbakat!


[link]

2012. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2012. máj. 13. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!