Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességre utalnak ezek a...

Terhességre utalnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Mi okozhatja ezeket a tüneteket?


Sziasztok!


1,2 hónapja késik a menstruációm,de lehet 2 hete,elfelejtettem felírni és eléggé katty eszem van,DE INKÁBB 1,2 HÓNAPJA.Van,hogy szinte kifolyik belőlem a kaki,van,hogy székrekedésszerű... Rengeteget köhögök,cigit nem szívok...Néha a fejem fáj,fáradékony vagyok,hol melegem van,hol majd megfagyok,többet sírok,szinte még a semmin is tudok mostanában,mintha a mellem nőtt volna és az erek jobban kirajzolódtak...

Lehet terhes vagyok?

Mármint 1X-2X csináltuk gumi nélkül,kb. 1-2 percig,majd gumival folytattuk...

Előre is köszi a válaszokat,lehurrogást és a többi szemétséget nem kérek,akkor inkább ne írj semmit!


u.i.: nem jön meg rendszerességgel a menstruációm,de eddig olyan 25.-e körül vagy 15.-e körül megjött.



2012. máj. 13. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
tesztet miért nem csináltál?
2012. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még nem tudtam elmenni venni,mert mindig kell valamit csinálni. :(

Csak mondom hátha,valakinek volt a terhessége idején ilyen tünet. :)

2012. máj. 13. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
TESZT
2012. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Majd tesztelek,gondoltam rá,csak eléggé messze lakunk a várostól. :D

De,ha valakinek volt ilyen a terhessége során,majd leírhatja...

2012. máj. 13. 11:21
 5/6 anonim válasza:

Szia


Nekem is volt hogy kimaradt egy két hónapig és nem voltam terhes. de volt olyan hogy kimaradt és terhes lettem és most van egy gyönyörű kisfiam tesztelj a nap bármely szakaszában már úgyis kimutatja.És a fáradékonyság is arra utal legalábbis nálam az volt

2012. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2012. máj. 13. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!