Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok, halványp...

6hetes terhes vagyok, halványpiros-picit barnás árnyalatú krémszerű folyás micsoda?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én méhen kivüli terhes voltam ugyan ezzel a tünettel, sajnos. Kívánom hogy neked ne ez legyen.
2009. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsit ijesztő,de köszi azért hogy válaszoltál..még valakinek volt ilyen folyása?Nagyon picike volt csak.
2009. ápr. 10. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj el a dokihoz, csak egy UH adhat megnyugtató választ. Hosszú hétvége lesz, ma nem tudsz elmenni?
2009. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

12:46-os vagyok, nem akarunk megijeszteni, csak a negatív tapasztalat miatt írjuk. Nekem pici barnás folyásom volt és ott vége is volt a 9. héten mindennek.

Nem feltétlen jelent rosszat, ha ilyen a folyásod.

2009. ápr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt előfordulhat ilyen jellegű vérezgetés, és az esetek nagy részében nincs semmi komoly következménye. Ettől függetlenül úgy kell kezelni, hogy ez a terhesség alatt nem természetes dolog, és haladéktalanul orvoshoz kell fordulni.
2009. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönömszépen!!!Jövő hét keddre kell mennem orvoshoz.Akkor megkérdezem tőle is.
2009. ápr. 10. 12:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várj keddig. Menj ügyeletre!
2009. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint a barnas nem veszelyes,az elenkpiros viszont nagy baj...
2009. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem természetes, nálam elhalást jelentett, bár elállt és a méhszáj is zárt volt aznap, mikor az ügyeletre érkeztem, a doki még bízatott, de késő volt. Pedig tényleg csak pár csepp volt, de nem csak barna, piros is "szerepelt" benne...

Menj ügyeletre még ma!!

2009. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!