Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés. Melyik a valós érték?

Hőmérőzés. Melyik a valós érték?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el mérni az alaphőmet. Eddig kétszer mértem, és mind a két alkalommal egy tizedet esett a hőmérőről mikor megnéztem. Első alkalommal miután a számból kivettem a hőmérőt 36.4 volt, fél óra múlva ránéztem a hőmérőre és 36.3-at mutatott, ma reggel 36.5 volt mikor kivettem a számból, később csak 36.4-et mutatott... Most akkor melyik értéket vegyem valósnak? Azt amikor a hőmérőt kiveszem a számból??
2012. máj. 14. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen azt vedd figyelembe amikor kivetted a szádból.
2012. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, azt amikor kiveszed a szádból!
2012. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A higanyossal nálam is mindig ez van, először azt hittem, hogy hülye vagyok és rosszul emlékszem, de később is mindig ezt csinálta, szóval én az "első" értéket veszem figyelembe.

Mellette mérem digitálissal is, az meg mindig 2 tized fokkal mutat kevesebbet az "először" mért higanyosnál, ezzel is összehasonlítom és az a tuti.

De szerintem az elsőt nézd, az biztos.

2012. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is higanyosat használok, és ma nagyon meglepődtem, amikor másodszor is egy tized fokkal lejjebb ment később...

Köszi a válaszokat, akkor mindenképp az első értéket veszem figyelembe! :)

2012. máj. 14. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Na hát,azt hittem hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen hogy rossz a mérőm!

Nekem is hagyományos mérőm van és nekem is ezt csinálja!De volt már olyan hogy pl 36,55 volt aztán 36,6 lett!Nagyon utálom,de ez van!:)Én is az elsőt veszem figyelembe!

2012. máj. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Először én is azt hittem, hogy biztos káprázott a szemem, és olyam álmos voltam, hogy azt sem tudtam mennyit mutatott a hőmérő, ezek szerint nem csak az enyém csal! :)
2012. máj. 15. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!