Terhes lehettem?

Figyelt kérdés

Késett napot aztán mégis megjött, erős vérzéssel meg görccsel és csak 2 napig volt erős, utána meg alig volt és így szivárgott a többi napon. Voltak rosszulléteim is. Tesztelnem kellett volna még így is, hogy mutat-e valamit? Akkor reggel jött meg mikor teszteltem volna.

23/N



2012. máj. 14. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha volt 2 napig erős vérzésed nem vagy terhes.... a menses is járhat görcsökkel még akkor is ha előtte soha nem görcsöltél!
2012. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes lettél volna.Lehet bármi mástól is.pl:vízciszta
2012. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem lehetsz. Két nap erős mensi után kizárt. A többi napi szivárgás is lehet normális. Rosszul lehetsz, nagyon sok mástól is. Csinálhatsz tesztet, de én 1% alá tennéma z esélyt. Szerintem csak egy megviselős mensi volt, fronttal kombinálva. Sajnos nem baba.
2012. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy nem vagyok terhes, de nem is lehettem? Nem késhetett attól, h voltam ugyan, de nem maradt meg?
2012. máj. 14. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az volt, de ezt így pontosan nem lehet megítélni.

Általában nagyobb görcsök kísérik a vetélést, és erősebb vérzés is.

2012. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak pár napot késett nem heteket. Borsószemnyi nem fájhat annyira, de tényleg fájdalmasabb vérzésem volt akkor.
2012. jún. 21. 11:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értek egyet az előzőekkel.

A nagyon korai vetélésnek éppen ez a lényege, amikor az 5-6. héten megy el a baba. Ahogy utánaolvastam és ahogy a doki mondta, a nők többségének fogalma sincs róla, hogy egyáltalán terhes volt-e, mert csak annyit lát, hogy pár nappal később jött meg neki. És az ilyen vetélés nem feltétlenül jár együtt semmilyen fájdalommal, leginkább a szokottnál kicsit erősebb vérzés és ennyi (de az sem feltétlenül).

Csak vérvételből lehet megállapítani, hogy terhes voltál-e, ilyenkor a HCG nagyon alacsonyra esik le (4-5 körül).

Sajnos én pontosan ugyanígy jártam, csak mivel teszteltem, tudtam róla. A teszt egyértelműen pozitívat mutatott, mire 2 napra rá a dokihoz mentem, ő már nem látott semmit, és a vérvétel kimutatta, hogy elvetéltem. Majd megszakadt a szívem.

A vetélés nálam pedig egy erősebb vérzéssel távozott (olyan volt, mintha egy normál menzeszt sűrítenél be pár napba, pont úgy ahogy Te leírtad).

Viszont emiatt ne keseredj el, állítólag 30-40% (volt ahol 80%-ot olvastam!) az ilyen vetélések aránya. Tehát ez úgymond normális.

De ha terhes is voltál (mert most így ezt nem lehet tudni), akkor sem kell semmit várni, csinálni, ugyanúgy lehet tovább próbálkozni.

Sok sikert!

2012. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!